بزرگراه سنقر و کلیایی به بیستون نیازمند 125 میلیارد ریال اعتبار است

بزرگراه دالکی مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمانشاه طول بزرگراه سنقر و کلیایی به بیستون را پنج کیلومتر اعلام و بیان کرد: برای تکمیل باند دوم این بزرگراه و کمربندی سنقر و کلیایی به ۱۲۵ میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

عبداله بهادری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم درکرمانشاه اظهار داشت: هم اکنون هشت طرح از 24 طرح مذکور در دست اجرا است که لکه‌گیری و احداث باند دوم برخی بزرگراه‌ها از جمله این طرح‌ها محسوب می‌شود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمانشاه با اشاره به تخصیص اعتبارات کم گفت: از اعتبار مورد نیاز برای اجرای 24 طرح راهداری تاکنون 120 میلیارد ریال اختصاص یافته که از محل اعتبارات سال گذشته تأمین شده است.

بهادری با بیان اینکه اجرای هشت طرح سبب محدودیت ترافیکی در محورهای مربوطه شده است، افزود: به دلیل بارندگی در زمستان سال گذشته اجرای طرح‌های مذکور امکان‌پذیر نبود و هم اکنون عملیات احداث باند دوم  در محور سنقر و کلیایی به بیستون و سه راهی هرسین به هرسین در حال انجام است.

وی طول بزرگراه سنقر و کلیایی به بیستون را پنج کیلومتر اعلام و بیان کرد: برای تکمیل باند دوم این بزرگراه و کمربندی سنقر و کلیایی به 125 میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

بهادری طلب پیمانکاران را 400 میلیارد ریال بیان و اظهار کرد: اجرای برخی طرح‌ها جهت سرویس دهی مناسب به رانندگان ضروری است که با وجود این بدهی و تخصیص محدود اعتبارات اجرای طرح‌های مذکور مورد توجه است.

انتهای پیام /

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بزرگراه سنقر و کلیایی به بیستون نیازمند 125 میلیارد ریال اعتبار است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات