نکات مهم برای سفر هوایی با صندلی چرخ دار +تصاویر

.در این مقاله مواردی که نیاز است ّرای سفر با صندلی چرخ دار بدانید را مطرح می کنیم پس مطالعه ی آنرا از دست ندهید.

سفر هوایی  با صندلی چرخ دار

 مسافرت همیشه به آماده سازی و برنامه ریزی نیاز دارد به خصوص اگر سفر هوایی باشد.حال فاکتور استفاده از صندلی چرخ دار و ناتوانی ، پیچیدگی را افزایش می دهد.در این مقاله مواردی که نیاز است بدانید را مطرح می کنیم پس مطالعه ی آنرا از دست ندهید.

 نکات مهم برای سفر هوایی با صندلی چرخ دار

1.قبل از رفتن
اولین نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که در آب و هوای خوب به سفر بروید. معمولا دولت ها برای معلولان خدمات رفاهی و امکانات ویژه ای در نظر می گیرند. این امکانات و تسهیلات را در خدمات پروازی نیز می توانید مشاهده کنید.

نکات مهم برای سفر هوایی با صندلی چرخ دار

2.استفاده از تسهیلات
اگر شما قادر به راه رفتن در مسافت های طولانی نیستید، به محض ورود به فرودگاه از مسئولین درخواست صندلی چرخ دار بکنید. برای این اشخاص در قسمت چک کردن نیز مسیر ویژه ای وجود دارد و به آنها سریعتر رسیدگی می شود.

3.در فرودگاه
اگر در رابطه با حضور با صندلی چرخ دار در فرودگاه و رد شدن از قسمت های امنیتی و خود پرواز، نگرانی هایی دارید می توانید قبل از پرواز با مسئولین تماس بگیرید تا تمامی مراحل و امکانات موجود را برای شما توضیح دهند و یا حتی برای شما کلاس حضوری برگزار کنند.
در هواپیما نیز علاوه بر کرسی هایی که برای افراد معمولی وجود دارد، قسمت مخصوصی نیز برای افراد با صندلی چرخ دار وجود دارد، پس جای هیچگونه نگرانی نیست.

 نکات مهم برای سفر هوایی با صندلی چرخ دار

4.مقابله با مشکلات احتمالی
امیدواریم که سفر طبق برنامه ریزیهای انجام شده پیش برود اما اگر مشکلی پیش آمد باید چکار کنید؟ اگر در فرودگاه و یا در پرواز برای شما مشکلی پیش بیاید و یا نتوانند به شما امکانات لازم را ارائه دهند، می توانید نسبت به خط هوایی شکایت نامه ای تنظیم کنید. در صورت اثبات هرگونه کوتاهی، خطوط هوایی ملزم به پرداخت خسارت خواهند بود.

دالاهو

اخبار مرتبط:

سهم اندک معلولان از گردشگری

سرمشقي براي معلولان جسمي

چه بیمارانی نباید با هواپیما سفر کنند؟

سفر هوایی بعد از عمل جراحی

راههای پیشگیری از کمردرد در سفر هوایی+عکس

[ منبع این خبر سایت نیک صالحی-گردشگری می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نکات مهم برای سفر هوایی با صندلی چرخ دار +تصاویر» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات