حکم وزیر کار برای معاون اشتغال/ ابلاغ ۳ ماموریت جدید اشتغالی

به گزارش خبرگزاری مهر، علی ربیعی در حکمی مجری پروژه های برنامه ملی «عدالت بنیان کردن اقتصاد و توسعه عدالت اجتماعی» را منصوب کرد. عیسی منصوری؛ معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به عنوان مجری عملیاتی کردن برنامه ملی «عدالت بنیان کردن اقتصاد و توسعه عدالت اجتماعی» منصوب شد.

بر اساس حکم وزیر کار، منصوری باید به عنوان مجری پروژه های «طراحی و پیاده سازی الگوی ایجاد اشتغال فراگیر با انصال بنگاه های محلی - منطقه ای به شرکت های بزرگ»، «طراحی و پیاده سازی الگوهای توسعه رشته های پر اشتغال منطقه ای»، «تامین مالی خُرد و کارآفرینی اجتماعی» اقداماتی را انجام دهد.

[ منبع این خبر سایت مهر-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «حکم وزیر کار برای معاون اشتغال/ ابلاغ ۳ ماموریت جدید اشتغالی» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات