آمار دقیق صنعتی و تولیدی به ائمه جمعه و نمایندگان ارائه شود

به گزارش خبرنگار مهر، محمد علی افشانی بعد از ظهر سه شنبه در اولین جلسه شورای صنعت و معدن فارس تاکید کرد: متاسفانه برخی از افراد به گونه ای در خصوص تعطیلی واحد های صنعتی و تولیدی فارس بحث می کنند که صاحبان کارخانجات فعال نیز می ترسند در حالیکه ۸۸ درصد واحد های صنعتی و تولیدی فارس مشغول به فعالیت هستند.

وی ادامه داد: در حال حاضر ۴۶۰۰ واحد صنعتی و تولیدی در فارس وجود دارد که تنها ۱۲ درصد آنها تعطیل شدند که البته این تعداد نیز مربوط به قبل از دولت است و بخشی از آنها نیز در جلسات رفع موانع تولیدی در حال رفع مشکل هستند.

استاندار فارس با اشاره به اینکه ۵۷۰ واحد صنعتی قبل از شروع به کار این دولت تعطیل بوده است، گفت: مشکلاتی از جمله پرونده های مالیاتی و تامین اجتماعی باعث بروز مشکلات شده بود.

افشانی تصریح کرد: مدیران صنعتی و اقتصادی استان باید اطلاعات درست و دقیق در اختیار ائمه جمعه و نمایندگان مردم قرار دهند.

وی با بیان اینکه ۴۴ درصد از اعتبارات صندوق توسعه ملی در بخش صنعت به فارس تخصیص داده شده، گفت: سرمایه گذاری به عنوان یک اولویت در استان مطرح است و به طور حتم زمانیکه بانکها با طرح های قابل قبول مواجه شوند در خصوص ارائه تسهیلات نیز موافقت می کنند.

استاندار فارس تاکید کرد: راه اندازی مشاغل خانگی از دیگر مواردی است که باید در استان فارس مورد توجه قرار داده شود زیرا به راحتی می توان اشتغال و ارزش افزوده ایجاد کرد.

افشانی تاکید کرد: عدم حمایت مسئولین از صنعت و تولید جمله ای است که دیگر نباید در این استان تکرار شود زیرا تمامی مسئولین تمام قد از صنعت و تولید حمایت می کنند و برای رفع مشکلات زمان بسیار می گذارند.

[ منبع این خبر سایت مهر-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «آمار دقیق صنعتی و تولیدی به ائمه جمعه و نمایندگان ارائه شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات