هزینه خدمات رسانی به بخش تولید فارس گران است

به گزارش خبرنگار مهر، شاهپور قنبری عصر سه شنبه در شورای صنعت و معدن فارس تاکید کرد: اگر قرار است شاهد پیشرفت صنعتی و تولیدی استان فارس باشیم باید هزینه خدمات رسانی را کاهش دهیم.

وی با بیان اینکه قرار نیست به هربهانه ای از سرمایه گذار و صنعتگر پول گرفته شود افزود: اگر قرار است به یک مجموعه صنعتی و تولیدی آبرسانی و یا برق رسانی انجام شود دلیل ندارد روستای اطراف کارخانه نیز با هزینه صنعتگر دارای آب و برق شود.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی فارس تاکید کرد: هردستگاهی به گونه ای می خواهد از صنعت پولی را دریافت کند که با این روش نباید از سرمایه گذار انتظار فعالیت و انجام کار صنعتی داشت زیرا پرداخت هزینه نیز باید طبق قانون و درست باشد.

قنبری با بیان اینکه کسیکه در راه صنعت سرمایه گذاری می کند باید تشویق شود، گفت: زمانیکه بانکها سود سپرده ۲۲ درصدی پرداخت می کنند باید کسی را که سرمایه خود را وارد بخش صنعت می کند تشویق شود زیرا این فرد باید سود ۵۰ درصدی برداشت کند تا برابر با سود ۲۲ درصد بانک باشد هرچند که سود سپرده هیچگونه فکر و تلاشی هم ندارد.

وی افزود: نگاه ها باید به صنعت استان فارس تغییر کند زیرا صنعت نیازمند به حمایت است نه اینکه تا چشممان به صنعتگر افتاد به فکر کسب پول از او باشیم.

[ منبع این خبر سایت مهر-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «هزینه خدمات رسانی به بخش تولید فارس گران است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات