طرح تحول ورزش همگانی گامی موثر در راستای توسعه ورزش استان است

به گزارش خبرنگار مهر، فتاح محمدی ظهر سه شنبه در نشست سند تحول، تعالی و آینده‌نگری ورزش همگانی افزود: گسترش ورزشهای همگانی و توسعه این ورزشها در خانوارده ها سلامت جامعه را به دنبال دارد.

وی بیان کرد: پیشرفت تکنولوژی کاهش فعالیتهای جسمانی در خانواده ها را به همراه داشته است که این امر نیازمند فرهنگسازی در راستای ورزشهای همگانی در جامعه است.

محمدی اظهار داشت: در استان تقویم ورزشهای همگانی گامی مهم در توسعه و گرایش خانواده ها به ورزش است.

وی افزود: اجرای۸۰ درصدی برنامه های این تقویم نشان از نقش ورزش و علاقه مردم و خانواده ها  به ورزشهای همگانی در استان دارد.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار برگزاری همایش‌های پیاده‌روی به مناسبت‌های مختلف با همکاری ادارات را از برنامه های مطلوب در استان عنوان کرد.

وی افزود: این برنامه ها با کمک نهادهای مختلف و شهرداریها در استان انجام شده است.

محمدی تصریح کرد: دستگاه‌ها و نهادهای مختلف باید با حمایت از این طرح در توسعه ورزش استان سهیم باشند.

وی اظهار داشت: مدیران دستگاههای مختلف باید با هیأت ورزشهای همگانی همکاری لازم را داشته باشند.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «طرح تحول ورزش همگانی گامی موثر در راستای توسعه ورزش استان است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات