۳۰۰ واحدتولیدی نیمه تمام یا راکد متقاضی دریافت تسهیلات هستند

به گزارش خبرنگار مهر، داریوش دیودیده ظهر سه شنبه در نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید افزود: تاکنون ۸۰ واحد تولیدی استان برای دریافت این گونه تسهیلات در سایت بهین یاب ثبت نام کرده اند.

وی بیان کرد: از این تعداد ۱۰ طرح صنعتی و کارخانه در استان برای دریافت این تسهیلات به بانکها معرفی شدند.

دیودیده با بیان اینکه واحدهای تولیدی متقاضی دریافت تسهیلات به صورت دوره ای به بانکها معرفی می شوند، گفت: واحدهای مختلف تولیدی در استان که برای راه اندازی مجدد و یا تکمیل به تسهیلات نیاز دارند، مشمول دریافت این تسهیلات هستند.

وی افزود: تسهیلات ارائه شده به واحدهای تولیدی در استان به دو صورت سرمایه در گردش و سرمایه ثابت پرداخت می شود.

دیودیده با اشاره به نقش مهم واحدهای تولیدی در افزایش اشتغال در استان اظهار داشت: با راه اندازی واحدهای تولید برای تعتداد زیادی از متقاضیان، اشتغالزایی ایجاد می شود.

وی افزود: واحدهای مختلف تولیدی نیز باید از حداکثر توان خود در راستای تولید و اشتغالزایی استفاده کنند.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «۳۰۰ واحدتولیدی نیمه تمام یا راکد متقاضی دریافت تسهیلات هستند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات