تمامی خدمات آبفای شهری استان آذربایجان‌غربی به صورت الکترونیکی انجام می‌شود

بانکداری الکترونیکی - بانکداری مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری آذربایجان‌غربی گفت: در آینده‌ای نزدیک تمامی خدمات آب و فاضلاب شهری استان آذربایجان‌غربی به صورت الکترونیکی انجام می‌شود.

رسول اکبری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ارومیه اظهار داشت: در آینده‌ای نزدیک برای ارائه تمامی خدمات آبفا به مشترکان به صورت الکترونیکی از طریق پرتال شرکت با هدف تسهیل و تسریع در ارائه خدمات و افزایش رضایتمندی شهروندان برنامه‌ریزی می‌شود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری آذربایجان‌غربی گفت: علاوه بر آن برنامه‌ریزی و راه‌اندازی اپلیکیشن قرائت کنتورهای مشترکان با هدف توسعه خدمات الکترونیکی و کاهش هزینه‌های شرکت و تسریع در دستیابی به نقدینگی نیز انجام می‌شود.

وی از برنامه‌ریزی و اجرای طرح ارائه خدمت در منزل با هدف کاهش سفرهای درون‌شهری خبر داد و تصریح کرد: این امر سبب کاهش هزینه‌های شهروندان و افزایش رضایتمندی آنان می‌شود.

اکبری با اشاره به اجرای نظام پیشنهادات در شرکت آبفای شهری استان بیان کرد: هدف اجرای آن جلب مشارکت کارکنان و سایر ذی نفعان در فعالیت‌های شرکت و مزایای آن، افزایش بهره‌وری، کاهش هزینه‌ها و بهبود فرآیندهای انجام کار است.

وی با بیان دستاوردهای و نتایج اجرای نظام پیشنهادات افزود: احراز رتبه سوم نظام پیشنهادات صنعت آب و فاضلاب کشور و نیز صرفه‌جویی حاصل از اجرای پیشنهادها معادل 103 میلیارد ریال از دستاوردهای آن به شمار می‌رود. برنامه امسال نیز ارتقاء سرانه پیشنهادات از 1.8 به 2 پیشنهاد به ازای هر همکار است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری  آذربایجان‌غربی با اشاره به انجام پروژه‌های تحقیقاتی در سال 95 در این شرکت افزود: امسال پنج مورد پروژه پژوهشی مرتبط با صنعت آب و فاضلاب انجام و علاوه بر آن از تجاری‌سازی دستاوردهای مراکز دانش بنیان نیز حمایت می‌شود.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تمامی خدمات آبفای شهری استان آذربایجان‌غربی به صورت الکترونیکی انجام می‌شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات