دستگاه‌های دولتی اردبیل سهمیه استخدام فرزندان شاهد را محقق کنند

بنیاد شهید و امور ایثارگران مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل گفت: براساس قوانین و مقررات باید ۲۵ درصد استخدامی‌ها در ادارات و دستگاه‌های دولتی به ایثارگران و خانواده‌های شهدا و جانبازان اختصاص یابد که انتظار می‌رود این امر در استان اردبیل مد نظر مسئولان باشد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، علی منصور لکورج بعد از ظهر امروز در جلسه شورای هماهنگی امور ایثارگران شاغل در دستگاه‌های دولتی استان اردبیل اظهار داشت: براساس قوانین و مقررات باید 25 درصد استخدامی‌ها در ادارات و دستگاه‌های دولتی به ایثارگران، فرزندان و خانواده‌های شهدا و جانبازان اختصاص یابد که انتظار می‌رود این امر در استان اردبیل مد نظر باشد.

وی با اشاره به گزارش و آمارگیری از ارائه خدمات دستگاه‌های دولتی به خانواده‌های شهدا و ایثارگران در اردبیل گفت: در این زمینه 37 دستگاه گزارش مربوطه را ارائه کرده‌اند و هنوز 50 دستگاه در این زمینه اقدامی انجام نداده‌اند که این موضوع در حال پیگیری است.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل با اشاره به تحقق سهمیه استخدام ایثارگران و خانواده‌های شهدا و جانبازان بیان کرد:‌ در زمینه جذب سهمیه استخدام این قشر اداره کل بنیاد شهید استان بیشترین و کشت و صنعت کمترین جذب و اقدام را داشته‌اند.

لکورج با اشاره به دیدارها با ایثارگران و خانواده‌های شهدا در طول سال و به مناسبت های مختلف تصریح کرد: بیشترین دیدار دستگاه‌های دولتی استان از سوی سپاه حضرت عباس(ع) در قالب طرح سپاس انجام شده است که انتظار می‌رود سایر دستگاه‌های استان نیز در این زمینه تلاش کنند.

 مشاور استاندار اردبیل در امور ایثارگران نیز در این جلسه از برگزاری برنامه یادگاران شاهد در اردبیل خبر داد و گفت: این برنامه دیدار و نشست صمیمی استاندار اردبیل با فرزندان شاهد و ایثارگر است.

رحیم صدقیانی با قدردانی از مسئولان استانی در راستای پیگیری و رفع مشکلان جانبازان اظهار کرد:‌ برگزاری دیدارهای مسئولان با خانواده‌های شهدا و ایثارگران در استان گسترش یافته و از مناسبت‌های ویژه به تمامی روزها تعمیم یافته است.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دستگاه‌های دولتی اردبیل سهمیه استخدام فرزندان شاهد را محقق کنند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات