دلیل غیب حسين‌ فريدون در جلسات‌ دولت؟

سيد رضا اكرمي رئيس شوراي فرهنگي نهاد رياست‌جمهوري درباره مطالب برخي رسانه‌ها مبني بر عدم حضور حسين فريدون برادر رئيس‌جمهور در نهاد رياست‌جمهوري و غيبت وي در جلسات هيات دولت گفت: من از اين موضوع اطلاعي ندارم. به گزارش نامه نیوز، روزنامه آرمان نوشت؛ سيد رضا اكرمي رئيس شوراي فرهنگي نهاد رياست‌جمهوري درباره مطالب برخي رسانه‌ها مبني بر عدم حضور حسين فريدون برادر رئيس‌جمهور در نهاد رياست‌جمهوري و غيبت وي در جلسات هيات دولت گفت: من از اين موضوع اطلاعي ندارم. 

وي افزود: در اين زمينه هم هيچ خبري ندارم و در نهاد رياست‌جمهوري در سر كار خود حاضر مي‌شوم و از حضور يا عدم حضور ديگران در نهاد رياست‌جمهوري هم هيچ خبري ندارم.

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دلیل غیب حسين‌ فريدون در جلسات‌ دولت؟» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات