استاندار خراسان جنوبی: نسل جدید با فرهنگ ایثارگری آشنا شود

وجه الله خدمتگزار روز سه شنبه در جلسه شورای هماهنگی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خراسان جنوبی، افزود: ایجاد مرکز فرهنگی دفاع مقدس در استان به منظور حفظ و نشر ارزش های دفاع مقدس ضروری است.
وی اظهار کرد: مسئولان ذیربط باید برای ایجاد مرکز فرهنگی دفاع مقدس در استان با بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس همکاری کنند.
وی گفت: این مرکز فرهنگی، هویت ایثار و شهادت استان است، آثار شهیدان و ایثارگران در این مرکز نگهداری می شود و این مرکز در بهترین مکان با بهترین معماری که به راحتی در دسترس آحاد شهروندان است، ایجاد شود.
وی ادامه داد: مرکز فرهنگی دفاع مقدس به مردم بویژه نسل جوان نشان می دهد که در مقطعی از زمان که دشمن به خاک مقدس کشور حمله کرد، جوانان غیور این مرز و بوم از کشور دفاع کردند و دشمن را شکست دادند.
در این جلسه مسئولان کمیته های شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس معرفی شدند.
7559/ 6054

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «استاندار خراسان جنوبی: نسل جدید با فرهنگ ایثارگری آشنا شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات