گزارش معاون اجرایی مجلس

معاون اجرایی مجلس شورای اسلامی گزارشی را در خصوص عملکرد این معاونت ارائه داد. به گزارش نامه نیوز، علی افراشته در سخنانی ضمن گرامیداشت حضور منتخبین ملت،‌ مهمانان، سفرا و مهمان‌های خارجی در مجلس به اقدامات این معاونت در پیشبرد اهداف مجلس اشاره کرد و گفت: اقدامات ناظر بر آشناسازی منتخبین با فرآیندهای ستادی و عملیاتی مجلس شامل تشکیل ستاد استقبال مجلس دهم برای تسهیل و روان‌سازی پذیرش امنای ملت به گونه‌ای که در کمترین زمان ممکن آمادگی انجام وظایف نمایندگی را داشته باشند از این جمله است.

او ادامه داد: همکاری با مرکز پژوهش‌های مجلس برای برگزاری فرآیند قانون‌گذاری، اقدامات و راهکارها که زمینه آشنایی منتخبین با فرآیند کار مجلس را فراهم می‌کند و دعوت از هیأت رئیسه سنی جدید برای حضور در صحن و آشنایی با سامانه سخت‌افزاری و نرم‌افزاری مجلس اقدامات دیگری است که در این معاونت انجام شده است.

افراشته ‌اقدامات ناظر و پشتیبانی فنی و کارشناسی از امر قانون‌گذاری و نظارت را شامل ایجاد سامانه‌های مورد نیاز از جمله سامانه‌های قانون‌گذاری،‌ اصلاح ساختار تشکیلاتی مجلس با هدف تقویت بنیه کاشناسی مجلس، ایجاد بدنه سامانه لازم برای حضور موثرتر مجلس شورای اسلامی در مجالس و سازمان‌های بین‌المللی و گسترش دیپلماسی هسته‌ای و ایجاد خبرگزاری خانه ملت برای پوشش اخبار مربوط به فعالیت‌های مجلس و نمایندگان برشمرد.

افراشته در پایان برای پیشرفت و تعالی نظام جمهوری اسلامی ایران آرزوی توفیق کرد.


[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «گزارش معاون اجرایی مجلس» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات