پیروزی سپاهان در پرونده برونو سزار

دادگاه ورزشی CAS در پرونده برونو سزار حق را به باشگاه فولاد مبارکه سپاهان داد. خبرگزاری فارس: باشگاه فولاد سپاهان با پیگیری حقوقی و اعتراض به رای اتاق حل اختلاف فیفا در خصوص پرونده میان برونو سزار بازیکن باشگاه النصر و کلرادو به دادگاه داوری ورزش CAS اولین موفقیت حقوق ورزشی در مقام تجدیدنظرخواهی از حکمی علیه یک باشگاه ایرانی را بدست آورد.

به موجب این حکم دادگاه داوری ورزشی ضمن نقض رای فیفا، برونو سزار و باشگاه کلرادو برزیل را به جهت فسخ بدون دلیل و زود هنگام مسئول شناخت و فیفا را ملزم کرد رای جدیدی صادر نماید که در آن علاوه بر مبلغ ١٦٥٠٠٠ دلار می بایست مبلغی نیز به عنوان خسارت یا حتی محرومیت ورزشی برای بازیکن و باشگاه النصر در نظر بگیرد .

گفتنی است تمامی هزینه های دادرسی نیز باید توسط بازیکن و باشگاه کلرادو برزیل پرداخت شود. در این پرونده آرش نجفی وکیل حقوقی ورزشی و محمد جازان مدیر حقوقی باشگاه تلاشهای لازم را به عمل آوردند و در جلسه رسیدگی نهایی در مقابل وکلای برزیلی و انگلیسی برونو سزار و باشگاه النصر موفقیت لازم را به دست آوردند.

پیش از این در این رابطه باشگاه سپاهان بابت فسخ غیرموجه و مطالبه خسارت به فیفا شکایت کرده بود که همانند اکثر دفعات فیفا بدون توجه کافی به دلایل و مدارک باشگاهt نه تنها شکایت را مردود اعلام کرده بود بلکه سپاهان را نیز به پرداخت ٢٥٠٠٠ دلار به نفع بازیکن محکوم کرده بود. اما در نهایت دادگاه ورزشی CAS حق را به سپاهان داد و برونو سزار و باشگاه برزیلی را محکوم کرد.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پیروزی سپاهان در پرونده برونو سزار» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات