دلتنگی از نوع پدران والیبالی

نزدیک به یک ماه دوری دلیل مهمی بود تا والیبالیست ها بعد از کسب سهمیه المپیک در فرودگاه امام خمینی بیشتر از همیشه دلتنگ فرزاندان خود بودند و اولین نفر سراغ آنها را می گرفتند. ورزش سه: تیم ملی والیبال ایران صبح امروز از مسابقات انتخابی المپیک بازگشت و بعد از مدت طولانی نزدیک به یک ماه یک بار دیگر به کشور برگشتند. این مسافرت های طولانی همیشه کار را برای ملی پوشان پدر سخت می کند به خصوص بازیکنانی که نوزادان تازه به دنیا آمده دارند. عادل غلامی که هنوز یک سال از پدر شدنش نمی گذرد مدت زیادی از پسر خود دور بود و امروز یک بار دیگر او را توانست در آغوش بگیرد. مهدی مهدوی، فرهاد ظریف و آرمین تشکری دیگر بازیکنانی هستند که فرزندان کم سن دارند و امروز بعد از یک ماه دوری آنها را در فرودگاه ملاقات کردند.

البته شهرام محمودی هم جزو پدران والیبالیست بود که از پرواز جا ماند و با تاخیر می تواند ارسام، پسر خود را در آغوش بگیرد.

دلتنگی از نوع پدران والیبالی

دلتنگی از نوع پدران والیبالی

[ منبع این خبر سایت برترین ها-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دلتنگی از نوع پدران والیبالی» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات