میزان تولید در فارس ۴۰ درصد ظرفیت واقعی است

به گزارش خبرنگار مهر، محمد صادق حمیدیان عصر سه شنبه در شورای صنعت و معدن فارس گفت: انجمن مدیران صنایع فارس دارای ۲۵۰ عضو است که در این راستا حمایت از واحد های مشکل دار و افزایش دانش مدیران را به عنوان یک اولویت قرار داده ایم.

وی ادامه داد:در حال حاضر تولید استان فارس ۴۰ درصد از ظرفیت واقعی انجام می شود که برای رفع این مشکلات باید با برنامه ریزی مناسب بیش از گذشته به دنبال راه حل درست باشیم.

رئیس انجمن مدیران صنایع فارس تاکید کرد: برخی از صنایع استان فارس نیازمند حمایت های ویژه هستند که باید متناسب با نیازمندی و مشکلات آنها برنامه ریزی داشته باشیم.

حمیدیان تصریح کرد: زمانیکه مبالغ بسیار بالایی در بخش تولید سرمایه گذاری شده نباید اجازه داد این مجموعه ها تعطیل و یا با ظرفیت اندک کار کنند.

وی افزود: راهکارهای مشخص برای رفع این چالش ها مد نظر قرار داده شده که آنها را ارائه خواهیم کرد.

رئیس انجمن مدیران صنایع فارس با اشاره به برخی از مشکلات صنایع فارس، گفت: بسیاری از واحد های صنعتی دچار مشکلاتی از جمله قیمت تمام شده تولید هستند که به راحتی می توانیم با برنامه ریزی مناسب آنها را به چرخه تولید بازگرداند.

حمیدیان تاکید کرد: اینگونه واحد ها باید تجهیز شوند تا به چرخه فعالیت کامل بازگردند و اگر این مهم انجام شود ارزش افزوده بیشتری برای استان به همراه خواهد داشت.

[ منبع این خبر سایت مهر-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «میزان تولید در فارس ۴۰ درصد ظرفیت واقعی است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات