تکمیل جاده چهار خطه تویسرکان به جوکار در گرو اعتبار است

ابراهیم نانکلی سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این طرح از سال 89 مراحل اجرایی خود را آغاز کرده و اکنون از حدود 65 درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار است.
وی اضافه کرد: در سال 94 اعتبار مالی برای این طرح در نظر گرفته نشد و کارهای اجرایی آن به صورت دیونی انجام شده است.
نانکلی از پیشرفت 65 درصدی طرح جاده چهار خطه تویسرکان به کنگاور خبر داد و افزود: در سال 94 اعتباری معادل 56 میلیارد ریال برای تداوم مراحل اجرایی این طرح در نظر گرفته شد که بخش کوچکی از آن جذب شد.
وی اظهار کرد: پیش بینی می شود تا پایان سال کاری جاری یعنی در اوایل مهرماه سال 95، 15 کیلومتر از مسیر جاده چهار خطه تویسرکان به کنگاور زیر بار ترافیک برود.
مدیر اداره راه و شهرسازی تویسرکان یادآور شد: این طرح برای اتمام مراحل اجرایی خود حداقل به 400 میلیارد ریال اعتبار مالی نیاز دارد.
نانکلی همچنین با اشاره به اینکه طرح ساخت بیمارستان قائم تویسرکان از حدود 63 درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار است بیان کرد: این طرح از سال 87 مراحل اجرایی خود را آغاز کرده و اعتباری معادل 145 میلیارد ریال در سال های 94 و 95 برای آن در نظر گرفته شده است.
وی خاطر نشان کرد: طرح ساخت بیمارستان قائم(عج) تویسرکان در مجموع و از آغاز اجرای طرح به 260 میلیارد ریال اعتبار مالی نیاز داشته است و اکنون نیز روند اجرای آن فعال است.
نانکلی متذکر شد: راه روستایی قلعه بختیار به طول پنج و نیم کیلومتر با صرف اعتباری در حدود 10 میلیارد ریال آسفالت شد و اکنون فقط راه روستای قلی لاله علی به طول چهار کیلومتر آسفالت نشده که طرح و پیمانکار اجرای این طرح نیز مشخص شده است.
تویسرکان یکی از شهرستان های استان همدان واقع در 90 کیلومتری شهر همدان است که در مجموع از 56 کیلومتر راه شریانی در دو محور تویسرکان به کنگاور و تویسرکان به جوکار برخوردار است.
7524/6993

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تکمیل جاده چهار خطه تویسرکان به جوکار در گرو اعتبار است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات