دانشنامه دفاع مقدس ‌خراسان جنوبی تدوین می‌شود‌

دفاع مقدس رئیس تحقیق و پژوهش اداره کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان جنوبی با بیان اینکه هزینه چاپ برای هر کتاب دانشنامه دفاع مقدس ۱۲۰ میلیون تومان است، گفت:مصوبه دانشنامه از مرکز کشور اخذ و دانش نامه دفاع مقدس خراسان جنوبی تدوین می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند، سرهنگ احمد قاسمی ظهر امروز در جلسه شورای هماهنگی بنیاد حفظ آثار خراسان جنوبی اظهار داشت: تدوین تاریخ جنگ و دانشنامه دفاع مقدس خراسان جنوبی که نقش استان را در دوران دفاع مقدس نشان می‌دهد، مصوبه برای این دانش نامه از تهران اخذ شده است.

وی با بیان اینکه برای سه سال مصوبه دانشنامه به خراسان جنوبی ابلاغ شده است، افزود:این دانشنامه در سه جلد تدوین و چاپ شود.

رئیس تحقیق وپژوهش اداره کل بنیاد حفظ آثار ونشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان جنوبی گقت: نیاز به همکاری با استانداری در تأمین اعتبارات اولیه بوده و کار جمع‌آوری اسناد در استان تاکنون انجام شده ست.

قاسمی با بیان اینکه برای هر جلد کتاب 120 میلیون تومان هزنیه نیاز است، افزود:یکی از وظایف بنیاد حفظ و نشر ارزش‌های دفاع مقدس‌، ترویج ارزش‌های دفاع مقدس است که برای تحریف مباحث باید اقدامات زیادی انجام داد.

وی با بیان اینکه از شهریور ماه 94 تاکنون فعالیت های زیادی در زمینه جمع‌آوری اسناد انجام شده است، اظهار داشت‌: کتاب‌های نقش دانشگاه در دفاع مقدس ونقش آموزش وپرورش در دفاع مقدس  برای جلوگیری از تحریف دفاع مقدس در حال چاپ بوده که امیدواریم تا هفته دفاع مقدس به چاپ برسد.

رئیس تحقیق وپژوهش اداره کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان جنوبی گفت: از دیگر برنامه‌های ما در سال 95 تدوین وچاپ 30جلد کتاب، تهیه 3 مستند در حوزه دفاع مقدس وتکمیل یادمان های شهدای گمنام در ادارات است.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دانشنامه دفاع مقدس ‌خراسان جنوبی تدوین می‌شود‌» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات