52 درصد اعتبارات امسال شهرداری چالوس عمرانی است

پروژه عمرانی رئیس شورای اسلامی شهر چالوس با تاکید بر تقویت طرح‌های زیربنایی شهر گردشگری چالوس، گفت: ۵۲ درصد اعتبارات شهرداری چالوس؛ عمرانی است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از چالوس,  یحیی زال‌نژاد بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: اصحاب رسانه را به عنوان یکی از ارکان توسعه جامعه قبول داریم و نقش رسانه در توسعه شهری تاثیرگذار است.

وی ادامه داد: ارتباط حوزه شهری با رسانه‌ها تا کنون مناسب و نزدیکی نبود و باید به دنبال آن باشیم تا ارتباط دو سویه برقرار  و از ایده و نظر رسانه‌ها در توسعه شهری استفاده کنیم و با توجه به اینکه چالوس یک شهر مطبوعاتی است توقع داریم رسانه‌ها نقاط ضعف و قوت در مدیریت شهری را با هم بیان کنند.

زال‌نژاد گفت: مطبوعات باید به کمک شورای شهر چالوس بیاند و تعامل شورا و رسانه می‌تواند در توسعه همه جانبه شهری نقش خوب و تاثیرگذاری داشته باشد.

وی بیان کرد: شورای شهر فعلی چالوس هیچ نیرویی در شهرداری جذب نمی‌کند و اگر نیاز به جذب نیرو بود از افراد متخصص و کارشناس استفاده می‌شود.

رئیس شورای شهر چالوس بیان کرد: در زمان شروع به فعالیت این دوره شورا بودجه شهرداری 11 میلیارد تومان بود اما امروز که سه سال از عمر شورا می‌گذرد بودجه شهرداری 30 میلیارد تومان بوده که 67 درصد جاری و 33 درصد عمرانی بوده اما امسال 52 درصد عمرانی و 48 درصد جاری شده ‌و این با برنامه پیش رفت و شورا در این زمینه برنامه‌ریزی کرده است.

زال‌نژاد بیان داشت: کسانی که تجربه دارند امثال اعضای  شورای شهر سابق، استاد دانشگاه و کارشناسان انتقاد کنند و ایراد از مدیریت شهری بگیرند ناراحت نمی‌شویم اما افرادی که هیچ تخصص و اطلاعاتی از قوانین حوزه شهری ندارند انتقاد می‌کنند و مسائلی را بیان که جای گله مندی دارد.

زال نژاد بیان کرد: شهروندان چالوسی بهترین شهروندان هستند اما یک عده ای کارشان این شده که در فضاهای مجازی  به دنبال حاشیه باشند و فقط نیمه خالی لیوان را می‌بینید و موجب می‌شوند تا همه شهروندان اشتباه فکر کنند اما با جرات می‌گویم در تمام تصمیمات شورایی منافع عمومی مردم در نظر گرفته می‌شود و شورا بر اساس برنامه پیش می‌رود.

وی گفت: در دوره جدید شورای شهر هیچ یک از اعضای شورای شهر به دنبال کارسازی پرونده‌ای نبودند و هیچ یک از اعضای خانواده خود را بر سرکار نبردند و در برنامه‌های خود به دنبال منافع عمومی شهری هستیم.

زال‌نژاد گفت: یک عده ای مانع توسعه شهری چالوس می‌شوند و فقط نقد نا آگاهانه می‌کنند و هیچ وقت پیشنهاد نمی‌دهند و در واقع به دنبال حاشیه بردن مسائل شهری هستند.

وی گفت: در بحث تولید زباله جمعیت شهری ما 60 هزار نفر بوده با 100 نیروی خدماتی فعالیت می‌کنند که این نیرو برای شهر 400 هزار نفری بکار گرفته می شود و هزینه زیادی نیز به آنها پرداخت می شود که با فرهنگ سازی مناسب از سوی شهروندان این مشکل رفع می شود و اگر یاد بگیرم همینطور زباله ها را به کنار رودخانه و... رها نکنیم می توانیم شهر زیبا را داشته باشیم.

زال نژاد بیان داشت: من هم دفن زباله را قبول ندارم و این کار درست نیست و طبیعت را از بین می برد که باید با برنامه و برنامه‌ریزی خوبی مسائل را پیش ببریم.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «52 درصد اعتبارات امسال شهرداری چالوس عمرانی است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات