اظهارات مسئولان کمیته فنی فدراسیون فوتبال پس از جا به جایی فعالیت های این ساختمان

اظهارات مسئولان کمیته فنی فدراسیون فوتبال پس از جا به جایی فعالیت های این ساختمانبه گزارش خبرنگار حوزه دنیای ورزش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، درپی انتقال فعالیت های کمیته فنی و توسعه از ساختمان فدراسیون فوتبال گفتگویی انجام دادیم با فریدون معینی و مرتصی محصص مسئولان این کمیته که در ادامه می خوانید. 
*معینی: تعامل بیشتری با تیم ملی خواهیم داشت
فریدون معینی درباره انتقال فعالیت های کمیته فنی فدراسیون به آکادمی فوتبال بیان کرد: حدود یک سال پیش تصمیم گرفته شد که کمیته فنی و توسعه فدراسیون فوتبال به آکادمی منتقل شود. بر همین اساس جابجایی این کمیته در دست کار مسئولان فدراسیون فوتبال قرار گرفت و با در نظر گرفتن همه جوانب فعالیت های این کمیته به محل جدید منتقل شد.
وی افزود: محل جدید کمیته فنی و توسعه در مجاورت زمین های تمرینی آکادمی قرار گرفته و برای برگزاری جلسات تئوری، سالن آمفی تئاتر دارد. از طرفی با این جا به جایی تعامل بیشتری با تیم های ملی و سرمربیان این تیم ها خواهیم داشت. تمام این مزیت ها سبب شد تا کمیته فنی به آکادمی فوتبال منتقل شود. این تغییرات در نهایت به سود فوتبال پایه و حتی تیم ملی بزرگسالان ما خواهد بود و از این انتقال به طور کامل راضی هستیم.
*محصص: ما را از فدراسیون فوتبال بیرون نکردند
مرتضی محصص درباره انتقال فعالیت های کمیته توسعه به آکادمی گفت: این تصمیم به صلاح کمیته فنی و توسعه است. ما در فدراسیون فوتبال اشراف چندانی به عملکرد تیم های پایه نداشتیم اما در حال حاضر راحت تر می توانیم عملکرد این تیم ها را زیر نظر بگیریم.
وی افزود: پس از این جا به جایی در اتاق هایی از آکادمی مستقر می شویم که قبلا محل استقرار کادر پزشکی بود. با این وجود برخی از جلسات خود را در فدراسیون فوتبال برگزار می کنیم و این گونه نیست که ما را از ساختمان فدراسیون بیرون کرده باشند.  
انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران-ورزش می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اظهارات مسئولان کمیته فنی فدراسیون فوتبال پس از جا به جایی فعالیت های این ساختمان» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات