بهروان: آئیین نامه نیاز به تصویب هیات رئیسه دارد

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ برتر گفت: اجرایی شدن آئین نامه جدید بستگی به تصویب هیات رئیسه فدراسیون دارد. باشگاه خبرنگاران جوان: غلامرضا بهروان درباره جلسه امروز هیات رئیسه سازمان لیگ بیان کرد:در جلسه امروز بررسی نهایی آیین نامه نقل و انتقالات صورت گرفت. نقل و انتقالات توسط هیات رییسه سازمان لیگ تصویب شد و  باید در هیات رئیسه فدراسیون فوتبال هم تصویب شود.

وی درباره غیبت برخی باشگاهها در کلاس روز گذشته سازمان لیگ گفت:جا دارد گله کنم از تیم های دسته اول که در این کلاس حاضر نشدند مخصوصا تیم هایی که تازه صعود کردند. بعضی از باشگاه ها با دریافت مجوز حرفه ای در این کلاس ها شرکت کردند. هنوز باشگاه هایی که ثبت تجاری نکردند باید هرچه زودتر این کاررا انجام دهند. چون ای اف سی از ما این را می خواهد. فینال جام حذفی از سوی ای اف سی زیر ذره بین بود.

رییس کمیته مسابقات سازمان لیگ خاطرنشان کرد:در جلسه امروز بحث توپ مطرح شد که حل شد. با نماینده آل اشپورت صحبت کردیم. قرارداد فصل گذشته دوباره تنظیم کردیم. از آنها خواستیم هرچه زودتر توپ ها را تحویل ما دهند تا به باشگاه ها بدهیم تا در تمرینات استفاده کنند.

وی ادامه داد:مشکلات بعضی از زمین ها را در مرداد ماه داریم.به همین دلیل از مدیران باشگاه ها خواستیم زمین هایشان را ترمیم کنند. بعضی از باشگاه ها هستند مثل باشگاه گسترش فولاد که زمین اختصاصی دارند.

رییس کمیته مسابقات سازمان لیگ درباره شکایت اشپیتیم آرفی و کسر سه امتیاز از پرسپولیس گفت: هیچ رایی به ما ابلاغ نشده است. خود باشگاه باید پاسخگو باشد.

بهروان افزود:یکی از موادی که امروز در جلسه صحبت کردیم تشکیل شورای حل اختلاف بود. یکی از ویژگی هایش این است که تمام اختلافات این چنینی در این شورا حل می شود چون کمیته انضباطی به اندازه کافی پرونده های خود را دارد. این دستور تاج بوده که دعواهای حقوقی در این شورا حل شود. معمولا آرای آن را هم فیفا قبول می کند.

وی درباره اینکه آیا همچنان شش بازیکن لیگ برتری  سهمیه باشگاه هاست افزود: تغییرات جزئی داریم و به قوانین فیفا نزدیک شدیم.

بهروان درباره سهمیه زیر 23 سال گفت:این سهمیه مثل پارسال است اما باید بای تاج صحبت کنیم.ما باید خیلی از اعداد و ارقام را تغییر دهیم چون این کار را انجام دادیم و در گذشته نتایج خوبی گرفتیم. چون بازیکنان مستعدی به تیم ملی معرفی شدند.

وی درباره جشن برترین های فصل گذشته لیگ برتر بیان داشت: در حال برنامه ریزی آن هستیم. از اصحاب رسانه، سرمربیان تیم های لیگ برتری و خیلی های دیگر نظرخواهی خواهیم کرد تا اشتباه پارسال تکرار نشود. درباره اینکه تاریخ آن چه روزی است بهمنی باید به ما اعلام کنند.

وی در خصوص تاریخ قرعه کشی لیگ برتر ادامه داد: به احتمال فراوان  زمان قرعه کشی فصل جدید لیگ برتر،سه روز بعد از پایان ماه مبارک رمضان که اگر اشتباه نکنم 21 تیرماه خواهد بود. ما امسال جام حذفی را 20 روز زودتر از 10 خرداد برگزار خواهیم کرد. از  کی روش تاریخ همه فیفا دی ها را گرفته ایم و مشکلی وجود ندارد.

بهروان درباره قانون 50 درصد بازیکنان و شرط فسخ آنها در این صورت اظهار داشت: آئین نامه نقل و انتقالات فیفا هرچه به ما بگوید ما آن را لحاظ خواهیم کرد. این دیگر بین بازیکن و باشگاه است که قرارداد را چگونه تنظیم می کند. اما قانون به ما می گوید اگر بازیکن یا مربی کمتر از 50 درصد از مطالبات خود را دریافت کرده باشد می تواند قرارداد خود را یکطرفه فسخ کند.

وی درباره اینکه آیا اسپانسر محیطی قراردادش تمدید شده یا خیر گفت: هنوز قراردادی را تمدید نکردیم در حال بررسی پیشنهادها هستیم تا بهترین تصمیم را بگیریم.

بهروان در خصوص سهمیه ایران در لیگ قهرمانان آسیا تعداد آن کمتر شده یا خیر گفت: هیچ نامه ای تا این لحظه که با شما صحبت می کنم مبنی براینکه سهمیه تغییر یافته به دست ما نرسیده اما ما در این خصوص جلسه ای در اواخر نوامبر در ای اف سی خواهیم داشت.

وی درباره اینکه آیا در ماه مبارک رمضان تمرینات تیم ها بعد از افطار برگزار خواهد شد افزود: این مربوط به خود باشگاه هاست. خیلی از بازیکنان هستند که با زبان روزه هم تمرینات خود را دنبال می کنند.

بهروان در پایان درباره اینکه آیا بعد از مسابقه دوستانه امروز با کی روش جلسه ای خواهند داشت یا خیر، گفت: با کی روش هماهنگ هستیم. او تا پایان جام جهانی برنامه خود را به ما ارائه کرده است.

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بهروان: آئیین نامه نیاز به تصویب هیات رئیسه دارد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات