سپاهان در پرونده برونو سزار پیروز شد

دادگاه ورزشی CAS در پرونده برونو سزار حق را به باشگاه فولاد مبارکه سپاهان داد. سایت باشگاه فولاد سپاهان: این باشگاه با پیگیری حقوقی و اعتراض به رﺃی اتاق حل اختلاف فیفا در خصوص پرونده میان برونو سزار باشگاه النصر و کلرادو به دادگاه داوری ورزش CAS  اولین موفقیت  حقوق ورزشی در مقام تجدیدنظرخواهی از حکمی علیه یک باشگاه ایرانی را بدست آورد.

به موجب این حکم دادگاه داوری ورزشی ضمن نقض رﺃی فیفا، برونو سزار و باشگاه کلرادو برزیل را  برای فسخ بدون دلیل و زودهنگام مسئول شناخت و فیفا را ملزم کرد رﺃی جدیدی صادر  کند که در آن علاوه بر مبلغ ١٦٥ هزار دلار می‌بایست مبلغی نیز به عنوان خسارت یا حتی محرومیت ورزشی برای بازیکن و باشگاه النصر در نظر بگیرد .تمامی هزینه‌های دادرسی نیز باید توسط بازیکن و باشگاه کلرادو برزیل پرداخت شود.

در این پرونده آرش نجفی وکیل حقوقی ورزشی و محمد جازان مدیر حقوقی باشگاه تلاش‌های لازم را به عمل آوردند و در جلسه رسیدگی نهایی در مقابل وکلای برزیلی و انگلیسی برونو سزار و باشگاه النصر موفقیت لازم را به دست آوردند.

پیش از این در این رابطه باشگاه سپاهان بابت فسخ غیرموجه و مطالبه خسارت به فیفا شکایت کرده بود که همانند اکثر دفعات فیفا بدون توجه کافی به دلایل و مدارک باشگاه نه تنها شکایت را مردود اعلام کرده بود بلکه سپاهان را نیز به پرداخت ٢٥ هزار دلار به نفع بازیکن محکوم کرده بود. اما در نهایت دادگاه ورزشی CAS حق را به سپاهان داد و برونو سزار و باشگاه برزیلی را محکوم کرد.

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «سپاهان در پرونده برونو سزار پیروز شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات