قدردانی رییس کانون عالی بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی ازافزایش حقوق بازنشستگان

به گزارش روز سه شنبه ایرنا از سازمان تامین اجتماعی،علی اصغر بیات در این نامه به نمایندگی از قشر شریف بازنشستگان و مستمری بگیران ازحمایت های دکتر روحانی درتصویب افزایش 14درصدی حقوق مستمری بگیران، از کارافتادگان و بازماندگان تامین اجتماعی درسال ٩٥ تشکر و قدردانی کرد.
وی افزود: خداوند قادر را شاکریم که با استقرار دولت تدبیر و امید تلاش گسترده جنابعالی وهمه کارگزاران نظام مقدس اسلامی مشکلات و دشواری های به جا مانده درحال مرتفع شدن بوده و هر روز بارقه امید در دل ایرانیان شعله ورتر می شود.
وی ادامه داد:‌بی تردید تداوم این مسیر پرافتخار مستلزم همدلی، همیاری و تقویت فضای تعامل سازنده میان آحاد جامعه از جمله اقشار ضعیف و کمتر برخوردار، بویژه خانواده های چند میلیونی بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی با ارکان و بدنه حاکمیتی کشور است.
دربخش های از این نامه آمده است: بذل توجه جدی به مطالبات و انتظارات قانونی و برحق این عزیزان در زمینه های معیشتی، رفاهی و درمانی مناسب با شرایط اقتصادی کشور مسئولیت بسیار سنگینی است که تنها با همت و پشتکار مجاهدانه امکان پذیر است.
رییس کانون عالی بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی یکی از مهمترین دغدغه های بازنشسته و مستمری بگیران تامین اجتماعی را لزوم توجه به ارتقای سطح معیشت و توان اقتصادی به لحاظ برخورداری از امکانات زندگی متناسب با شان و کرامت آنها برشمرد.
بیات ادامه داد:‌ از خداوند منان تداوم توفیقات روزافزون جنابعالی و تمامی کارگزاران نظام اسلامی را مسئلت نموده و امیدوارم با نهادینه نمودن سیاست ها و خط مشی های مرتبط با حوزه بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی شاهد رفع همه مسائل و مشکلات این قشر معزز در آینده نزدیک باشیم. انشاالله.
اجتمام/1724/7268

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «قدردانی رییس کانون عالی بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی ازافزایش حقوق بازنشستگان» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات