کیانیان رئیس هیات داوران یک جشنواره‌ شد

جشنواره بین‌المللی فیلم «ارویوش» در کشور پرتغال از حضور رضا کیانیان بازیگر ایرانی به عنوان رئیس هیئت دوران این رویداد سینمایی خبر داد. خبرگزاری ایسنا: جشنواره بین‌المللی فیلم «ارویوش» در کشور پرتغال از حضور رضا کیانیان بازیگر ایرانی به عنوان رئیس هیئت دوران این رویداد سینمایی خبر داد.

در جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه «ارویوش» که اولین دوره از برگزای خود را از تاریخ اول تاهشتم جولای (۱۱ تا ۱۸ تیرماه) در شهر لیسبون پرتغال تجربه می‌کند، رضا کیانیان در راس هیات داوران مسئولیت اصلی انتخاب برندگان بخش رقابتی جشنواره را بر عهده دارد.

رضا کیانیان رئیس هیات داوران یک جشنواره‌ی پرتغالی

در بخش رقابتی این رویداد سینمایی ۵۶ فیلم در سه بخش فیلم کوتاه داستانی، مستند کوتاه و انیمیشن کوتاه با هم رقابت خواهند کرد و کشورهای آمریکا، پرتغال، ایران، برزیل، اسپانیا، فرانسه و انگلستان بیشترین تعداد فیلم را در بخش رقابتی دارند.

«بیشتر از دو ساعت» (داستانی)، «بام برفی» (مستند) و همچنین «کمک»، «خط قرمز» و «ناگهان باد» (انیمشن) پنج اثر کوتاه ایرانی هستند که در بخش رقابتی این رویداد سینمایی پذیرفته شده‌اند.

۳۲۰۰ فیلم کوتاه (داستانی، مستند، انیمیشن) از سراسر جهان برای حضور در این جشنواره سینمایی ویژه فیلم کوتاه به دفتر جشنواره ارسال شده‌اند که رکوردی بی سابقه در میان جشنواره‌های سینمایی محسوب می‌شود.

از میان ۳۲۰۰ اثر ارسالی به جشنواره در نهایت ۵۶ فیلم در بخش رقابتی و همچنین ۴۲ فیلم در بخش غیررقابتی و کودکان پذیرفته شده‌اند.

سایر اعضای هیئت داوران جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه «ارویوش» هنوز معرفی نشده است.

[ منبع این خبر سایت برترین ها- فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «کیانیان رئیس هیات داوران یک جشنواره‌ شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات