آمار ورزشکاران سازمان یافته بسکتبال قم رضایت بخش نیست

به گزارش خبرنگار مهر، حسن عابدی بعد از ظهر سه شنبه در مجمع انتخاباتی هیئت بسکتبال استان قم که در سالن کنفرانس اداره کل ورزش و جوانان استان قم برگزار شد اظهار داشت: به سخایی تبریک می‌گویم که حداکثر آرا در این مجمع را به خود اختصاص داد و  حضور سلیمی پور هم نشان از جرئت و شجاعت و دلسوزی برای این رشته پر افتخار است و امیدوارم سخایی از ظرفیت سلیمی پور و بقیه کاندیداها استفاده کند.

وی افزود: این بزرگترین هنر یک مسئول است که بتواند از وجود سایر کاندیداها استفاده کند زیرا این نامزدها قطعاً توانمندی‌هایی داشته‌اند که به خود اجازه دادند در مجمع ثبت نام کنند. و از زحمات مدیران قبلی بسکتبال قم نیز که همگی در راه رشد بسکتبال قم زحمت کشیده‌اند قدردانی می‌کنم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان قم گفت: از سخایی، رئیس جدید هیئت بسکتبال استان قم درخواست می‌کنم که موضوع تیم دسته اولی ما در لیگ بسکتبال مردان کشور دنبال شود و با استفاده از ظرفیت‌های موجود این تیم حمایت شود تا بتواند باز هم در لیگ حاضر باشد و به سر و سامان برسد.

عابدی بیان داشت: در موضوع تعداد ورزشکاران بسکتبال قم در دو بخش مردان و زنان از تعداد ۴۰ هزار نفری ورزشکاران استان قم، سهم بسکتبال کمرنگ است و قابل قبول نیست و باید اقداماتی اساسی برای افزایش این آمار صورت بگیرد و مردم به سمت بسکتبال جذب شوند.

وی عنوان کرد:  نیاز است که مسابقات استانی بسکتبال در قم فعال شود و لازم نیست که تمام انرژی خود را روی تیم دسته یکی کشوری بگذارید بلکه باید در بخش استانی فعال شوید ضمن این که در بخش داوری در بانوان، نداشتن داور برای ما قابل قبول نیست و انتظار ما بیشتر است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان قم تصریح کرد: در بخش اسپانسرینگ و منابع مالی، منابع مالی و اعتباری دولت شرایط مناسبی نیست و وزارت ورزش و جوانان در وزارت خانه‌های آخر لیست تخصیص اعتبارات است و امیدواریم تلاش شود که از ظرفیت بخش خصوصی به نحو احسن استفاده شود.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «آمار ورزشکاران سازمان یافته بسکتبال قم رضایت بخش نیست» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات