۷۷۸ شهرک و ناحیه صنعتی کشور سرمایه گذار مشتاق دارد

به گزارش خبرنگار مهر، علی یزدانی عصر سه شنبه در مراسم معارفه مدیرعامل جدید شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین که در سالن سازمان صنعت برگزار شد اظهارداشت: در دولت تدبیر و امید با شفافیت و بیان واقعی مسائل دنبال خدمت صادقانه به مردم هستیم و دنبال آمار و ارقام نخواهیم رفت.

یزدانی بیان کرد: در حال حارض ۹۵۰ شهرک و ناحیه صنعتی در کشور داریم که ۷۷۸ مورد آنها زمین واگذار شده و در این مناطق مشتری داریم و سرمایه گذار راغب وجود دارد.

معاون وزیر صنعت تصریح کرد: در برنامه ترسیم شده درصدد ایجاد دجهش صنعتی در کشور هستیم و در این راستا کیفیت خدمات باید ارتقاء پیدا کند تا بتوانیم سرمایه گذاران  را برای حضور در شهرک های صنعتی تشویق کنیم.

یزدانی یادآورشد: دنبال توسعه کمی و افزایش تعداد شهرک ها نسیتیم لذا به مدیران عامل جدید استانهاهم گفته ایم که کیفیت خدمات و جذب سرمایه گذاری را دنبال کنند و ارزیابی ما نیز بر اساس توسعه و بالا رفتن شاخصهای کیفی در شهرک های صنعتی است.

وی بیان کرد: در حال حاضر فقط ۱۵۰ شهرک صنعتی کشور تقاضا محور است و باید تلاش کنیم همه مناطق کشور به این شرایط برسد لذا کیفی سازی خدمات زیربنایی برای ارتقاء بهره وری و افزایش رضایت مندی صنعتگران برای ما در اولویت است.

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی کشور اظهارداشت: برای هدایت سرمایه گذاری در قالب جوازهای تاسیس تاکنون ۱۰۰ هزار و ۹۵۰ فقره جواز تاسیس صادر شده و استان قزوین این ظرفیت را دارد که به دلیل نزدیکی به تهران، جاده های دسترسی، واحدهای صنعتی توانمند، دانشگاه و حوزه های علمیه و کارگر ماهر می تواند سرمایه گذار بیشتری را جذب خود کند.

وی بیان کرد: تکریم ارباب رجوع فقط پذیریای و تشریفات نیست بلکه پس از دریافت جواز تاسیس باید مدیران ما با همراهی دلسوزانه کاری کنند تا واحد به راحتی به بهره بردری و تولید برسد و در صورت بروز مشکل برای رفع آن اقدام کنند.

وی اضافه کرد: مشوق های زیادی از سوی دولت برای صنعتگران پیش بینی شده که تخفیف و بخشودگی مالیاتی و جرائم، دریافت تسهیلات و ارائه خدمات از آن جمله است.

فعالیت ۲۰۰ شرکت خدماتی در شهرک های صنعتی

یزدانی بتصریح کرد: تاکنون ۲۰۰ شرکت خدماتی بخش خصوصی در شهرک های صنعتی کشور فعال شده و برای توسعه آن اقدام خواهیم کرد.

وی تحقق اقتصاد مقاومتی را از مهمترین برنامه های این سازمان در سال جاری دانست و اظهارداشت: با همکاری همه دستگاههای اجرایی، نمایندگان، سه قوه و اصحاب رسانه باید برای توسعه صنعتی متوازن و تحقق اقتصاد مقاومتی گام برداریم.

 

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «۷۷۸ شهرک و ناحیه صنعتی کشور سرمایه گذار مشتاق دارد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات