لایحه عدم ورود به محدوده دو قطعه زمین اتوبوسرانی در مشهد تثبیت شد

به گزارش خبرنگار مهر، عصر سه‌شنبه در يكصد و بيست و پنجمين جلسه شورای اسلامی شهر مشهد كه سالن جلسات شورا برگزار شد، به بررسی لایحه «مجوز ورود به محدوده دو قطعه زمین متعلق به شرکت تعاونی اتوبوسرانی» به عنوان دومین دستور کار در صحن علنی شورای شهر مطرح شد.

این لایحه در خصوص مجوز ورود به محدوده دو قطعه زمین متعلق به شرکت تعاونی کارکنان اتوبوسرانی مشهد است.

علی اصغر نخعی راد به عنوان رئیس کمیسیون امور اقتصادی، سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شورای اسلامی شهر مشهد، به عنوان مخالف این لایحه اظهار كرد: اگر این اتفاق صورت بگیرد، قطعا در ادامه نمی توانیم پاسخگوی خواسته سایر شهروندان برای ورود به محدوده باشیم.

ضرورت توجه به اتوبوسرانان بايد درالويت كار قرار گيرد

در ادامه سید جلال فیاضی به عنوان موافق این لايحه با بیان اینکه این زمین متعلق به کارکنان اتوبوسرانی است، افزود: این تعاونی به اتوبوسرانان تعلق دارد، بنابراین آنها نیز می توانند از این خدمات استفاده و پس از پرداخت هزینه به محدوده شهر ورود کنند.

وی با بيان اينكه ضرورت توجه به اتوبوسرانان بايد درالويت كار قرار گيرد، عنوان كرد: اعضای شورای شهر می توانند، در راستای حمايت از اين قشر زحمت كش با اين لايحه موافقت كنند.

به استناد مواد ۱ و ۵ و ۶ قانون تعاریف محدوده شهر تغییر محدوده و حریم شهر دارای ضوابط و شرایط خاصی است و امکان الحاق قطعات و اراضی مجاور محدوده، به محدوده حریم شهر به نحوه مورد درخواست شهرداری وجود ندارد، لذا با لایحه پیشنهادی در خصوص ورود به محدوده ۲ قطعه زمین متعلق به شرکت تعاونی کارکنان اتوبوسرانی مشهد مخالفت شد.

 

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «لایحه عدم ورود به محدوده دو قطعه زمین اتوبوسرانی در مشهد تثبیت شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات