فازهای ٢٢ و ٢٤ پارس جنوبی به خط ششم سراسری متصل شد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی منطقه ویژه پارس، خروجی فازهای۲۲ و ۲۴ با همکاری پیمانکار پروژه از طریق خط لوله ٤٢ اینچ به خط چهارم سراسری متصل شده است.

پارسال در مجموع پنج فاز پارس جنوبی از سوی کارکنان منطقه ١٠ عملیات انتقال گاز به خطوط سراسری متصل شده اند.

مدیر منطقه ١٠ عملیات انتقال گاز در ادامه به برنامه های این منطقه برای مدیریت افزایش تولید امسال پارس جنوبی اشاره کرد و گفت: با ایجاد ارتباط بین خطوط سراسری و لوپ کردن خطوط می توانیم افزایش تولید امسال را به مبادی مصرف منتقل کنیم.

علی نصحیت کن در ادامه به پیگرانی خطوط ششم و چهارم سراسری اشاره کرد و افزود: افزون بر خطوط یادشده، پیگرانی خطوط دوم و دهم سراسری نیز در دستور کار قرار گرفته است.

به گفته مدیر منطقه ١٠ عملیات انتقال گاز، این منطقه با اجرای تعمیرات اساسی، شرائط انتقال پایدار گاز در فصل زمستان را مهیا می کند.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «فازهای ٢٢ و ٢٤ پارس جنوبی به خط ششم سراسری متصل شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات