پارس جنوبی برای رفع مشکلات کارگران نقشه راه تدوین کند

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی استانداری بوشهر، فتح الله حقیقی در نشست کمیسیون کارگری استان بوشهر با اشاره به برخی اجتماعات کارگری در پارس جنوبی گفت: ضمن آنکه هیچ‌کس نباید به خودش اجازه دهد تحت عناوین مختلف اقدام به تشکیل تجمع کند از طرف دیگر مسئولان ذیربط پارس جنوبی و دیگر صنایع با اقدام مناسب خود نباید زمینه چنین شرایطی را فراهم کنند.

حقیقی با اشاره به طرح تهیه شده برای ساماندهی روابط بین کارفرما، پیمانکار و کارگر افزود: باید وضعیت کنونی ارتباط بین پیمانکار، کارفرما و کارگران بهبود یابد و لازمه آن تهیه طرحی مناسب در این راستا  است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر با تاکید بر تحقق مصوبه ۵۰ درصد اشتغال نیروهای بومی در پارس جنوبی گفت: تحقق مصوبه ۵۰ درصدی اشتغال نیروهای بومی در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس حق مردم استان و حداقل میزان اشتغال برای نیروهای بومی در این منطقه است.

حقیقی تاکید کرد: از مسئولان ذیربط پارس جنوبی انتظار می‌رود در ایجاد اشتغال برای جوانان شایسته استان بوشهر همانند ایجاد اشتغال برای فرزندان خود عمل کنند.

وی تصریح کرد: در سال ۹۳ در راستای پیگیری حقوق و مشکلات قشر کارگری استان، ۴۴ کمیسیون کارگری تشکیل شد که در سال ۹۴ نیز ۷۶ جلسه برگزار شد.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پارس جنوبی برای رفع مشکلات کارگران نقشه راه تدوین کند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات