پروژه سدلاستیکی نکا ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد

به گزارش خبرنگار مهر، سید عیسی میری عصر سه شنبه در جلسه علنی شورای شهر نکا افزود: در حال حاضر قرارداد نصب و سایر کارهای اسکلتی این پروژه منعقد و انجام شد لذا برای بهره‌برداری از این طرح نیازمند راه‌اندازی سد گلوردهستیم.

وی بابیان اینکه شهرداری نکا به‌تنهایی نمی‌تواند پیگیر قضیه کشتارگاه باشد، تصریح کرد: پس از کناره‌گیری شهرداران شرق مازندران از این پروژه شهرداری نکا مجوز کشتارگاه صنعتی در مقیاس کوچک را از دانشگاه علوم پزشکی و فرمانداری خواستار شد که در این خصوص تاکنون موافقتی حاصل نشد.

این مسئول شهری با اشاره به بحث تخریب پارک بانک کشاورزی نکا اظهار داشت: بانک کشاورزی بنا به پروانه صادره از گذشته با زیاده‌خواهی خواستار دو راه دسترسی بود که در این راستا طبق قانون تنها یک‌راه دسترسی را می‌توانند انتخاب کنند در غیر این‌طورت باید پارک کشاورزی را به روال سابق بازگردانند.

آمادگی شهرداری برای اجرای ضلع شرقی کمربندی نکا

میری از آماده‌سازی طرح ضلع شرقی کمربندی نکا خبر داد و همچنین بیان کرد: در مرحله اولیه خاک‌شناسی این منطقه توسط کارشناسان مربوطه انجام‌شده و همچنین در این خصوص طرح نخست آماده و طرح دوم در مرحله پایانی قرار دارد همچنین در ادامه این مسیر به دنبال مدیریت منابع و پروژه انسانی توسط شهرداری نکا هستیم.

شهردار نکا با اشاره تخصیص ۲۰ درصد از اعتبارات دولتی تصریح کرد: باوجود شرایط اقتصادی درسطح کشور سال گذشته شاهد تخصیص ۲۰ درصد از بودجهٔ شهرداری نکا توسط اعتبارات دولتی بودیم لذا باوجوداین شرایط هیچ‌یک از پروژه‌های عمرانی شهر نه‌تنها تعطیل نشد بلکه امیدواریم در سال جاری پروژه سی متری انجام و استارت مجتمع تجاری و پارکینگ مکانیزه طبقاتی در نکا زده شود.

 وی در پایان جذب سرمایه‌گذار و ایجاد درآمد پایدار را ازجمله دغدغه‌های مدیریت شهری نکا برشمرد چراکه با جذب سرمایه‌گذار به‌مرور می‌توان زمینه‌های درآمد پایدار را در سطح شهرستان مهیا کرد همچنین در این راستا پنج گروه سرمایه‌گذار از فرصت‌های اقتصادی و ظرفیت‌های این شهرستان بازدید به عمل آوردند لذا به‌محض پایان مذاکرات و گفتمان‌ها با این سرمایه‌گذاران به دنبال اجرای قانون معاملاتی در این شهرستان هستیم.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پروژه سدلاستیکی نکا ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات