26 میلیارد تومان اعتبار به صنایع کوچک استان قزوین اختصاص یافت

شهرک صنعتی مدیرعامل سابق شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین گفت: در راستای احیا و رونق صنایع کوچک در استان قزوین، ۲۶ میلیارد تومان اعتبار به صنایع کوچک اختصاص یافت.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قزوین، عبدالقهار ناصحی بعدازظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین که در سالن جلسات سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین برگزار شد، اظهار داشت: ما در طول هشت سال توانستیم طرح توسعه 10 شهرک و ناحیه صنعتی را در استان قزوین اجرا و عملیاتی کنیم.

وی با اشاره به اینکه استان قزوین در طرح آمایش واحدها و نواحی صنعتی پیشگام و پیشرو بوده است، عنوان کرد: در همین راستا با اجرای این طرح در این استان اقدامات خوبی انجام شد که می‌توان به اجرای طرح توسعه 10 شهرک و ناحیه صنعتی اشاره کرد.

ناصحی با اشاره به اینکه 576 جذب سرمایه‌گذار در شهرک‌ها و نواحی صنعتی صورت گرفت، بیان کرد: براساس آمارهای به دست آمده نیز 47 درصد کل واگذاری زمین در کل استان را شامل می‌شود.

مدیرعامل سابق شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین با بیان اینکه در مدت زمان هشت سالی که به عنوان مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین بودم 416 واحد صنعتی به بهره‌برداری رسید، اظهار داشت: این تعداد واحد صنعتی 58 درصد از شرکت‌ها و نواحی صنعتی موجود در استان قزوین را شامل می‌شود.

وی با اشاره به اینکه در این مدت امکانات  تجهیزاتی و  زیربنایی به شهرک‌های صنعتی استان قزوین اختصاص یافته است، گفت: 7 شهرک صنعتی آب‌رسانی، 7 شهرک صنعتی برق‌رسانی، 8 شهرک صنعی گازرسانیف  9 شهرک نیز از خدمات مخابراتی  و چهار شهرک صنعتی نیز دارای پایگاه آتشنشانی شدند.

ناصحی با اشاره به اینکه 364 واحد صنعتی مورد حمایت قرار گرفتند، بیان کرد:برای 12 هزار و 666 نفر نیز دوره‌های آموزش تخصصی برگزار شد.

وی عنوان کرد: برای 900 هکتار اخذ سند مالکیت شده که از این میان 546 هکتار متلق به صنایع کوچک است.

مدیرعامل سابق شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین با اشاره به اینکه در راستای حمایت از صنایع 26  میلیارد تومان اعتبار به صنایع کوچک اختصاص یافت، گفت: به طور کلی برای جذب منابع و ایجاد زیرساخت‌ها برای واحدهای صنعتی 148 میلیارد تومان اعتبار تخصیص یافته است.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «26 میلیارد تومان اعتبار به صنایع کوچک استان قزوین اختصاص یافت» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات