نامه کسر ۶ امتیاز از پرسپولیس هنوز ابلاغ نشده

پرسپولیسی ها ممکن است لیگ فصل آینده را با کسر ۶ امتیاز شروع کنند.
به گزارش خبرآنلاین، پرونده شکایت اشپیتیم آرفی از پرسپولیس هنوز بسته نشده است. با جدی شدن این ماجرا، گفته شده که به احتمال فراوان ۶ امتیاز از پرسپولیس کسر خواهد شد. اما فعلا فیفا چنین تصمیمی نگرفته است. بهروان عضو هیات رئیسه سازمان لیگ درخصوص این موضوع که آیا اخطاری درباره کسر ۶ امتیاز از پرسپولیس به سازمان لیگ ابلاغ شده یا نه گفت: «چنین نامه ای به سازمان لیگ ابلاغ نشده است. خود باشگاه باید بگوید که چنین ابلاغیه ای را دریافت کرده یا نه. البته مشکل بازیکنان خارجی باید در شورای حل اختلاف رسیدگی شود.»
او ادامه داد: «اختلافات این چنینی باید به شورای حل اختلاف برود نه کمیته انضباطی. مهدی تاج هم به دنبال تشکیل این شوراست و دستور داده این شورا را زودتر تشکیل دهیم. فیفا هم رای این شورا را قبول می کند چون تخصصی به این پرونده ها رسیدگی می کند.»

[ منبع این خبر سایت الف-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نامه کسر ۶ امتیاز از پرسپولیس هنوز ابلاغ نشده» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات