افزایش 50 درصدی مجوز فعالیت دفاتر خدمات مسافرتی در استان اردبیل

قادر تقی زاده روز سه شنبه گفت: 24 دفتر خدمات مسافرتی در استان تا سال 92 فعال بود که در حال حاضر 34 دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری سیرو سفر آرتا ، حیران ، سیمرغ ، مدار ، میراث سفر ، نوین پرواز ، ایل گشت ، امیران گشت و آهوان پرواز در شهر اردبیل و پنج دفتر خدمات مسافرتی نیز در شهرستان های این استان مجوز فعالیت دریافت کرده اند.
وی با اشاره به اینکه 24 دفتر خدمات مسافرتی تنها در مرکز استان فعال بود گفت: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده پراکنش دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری استان در شهرستان های اردبیل ، نمین ، بیله سوار ، مشگین شهر و سرعین صورت گرفت و در حال حاضر نیز اعطای مجوز به شهرستان های پارس آباد و خلخال در دستور کار قرار دارد.
او با بیان اینکه در سال گذشته اولین دفاتر خدمات مسافرتی با نام های ساوالان گشت در سرعین و آسان یول در بیله سوار پس از اخذ مجوز گشایش یافت افزود: در شهرستان مشگین شهر نیز به دو دفتر خدمات مسافرتی به نام های خیاو سیر و دورناسان سیر مجوز صادر شده است.
به گفته معاون گردشگری استان ، چهار دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری اردبیل به نام های مشکات گشت ، آسان سیاحت و آوای صبا گشت که در کمیسیون فنی نظارت بر دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری استان تصویب شده در سامانه جامعه دفاتر خدمات مسافرتی در مرحله اخذ مجوز قرار دارند.
استان اردبیل با آب و هوای مفرح ، آثار تاریخی و باستانی فراوان و دهها دهنه آگرم معدنی از استان های گردشگر پذیر کشور است.
6018/6016

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «افزایش 50 درصدی مجوز فعالیت دفاتر خدمات مسافرتی در استان اردبیل» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات