فرمانده نیروی دریایی از جزیره خارگ بازدید کرد

فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور در جزیره خارگ، ضمن برگزاری دیدارهایی با مسئولان، از از ایستگاه دریایی جزیره خارگ بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، امیر دریادار حبیب‌الله سیاری فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران عصر سه‌شنبه با حضور در جزیره خارگ، از ایستگاه دریایی این جزیره بازدید کرد.
فرمانده نیروی دریایی از جزیره خارگ بازدید کرد
فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به توانمندی بالای نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران، اظهار داشت: نیروهای مسلح ما به توانمندی بالایی از نظر آمادگی و توان رزمی و دفاعی و تجهیزات دست یافته‌اند.

امیر دریادار حبیب‌الله سیاری اضافه کرد: جزیره خارگ نیز دارای موقعیت بسیار مهم و حساسی است و نیروی دریایی ارتش در این جزیره دارای توانمندی و آمادگی بالایی است.

ناخدا نصیری فرمانده نیروی دریایی ارتش خارگ در حاشیه دیدار امیر دریادار سیاری فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران، از منطقه دریایی خارگ اظهار کرد: نیروهای خدوم دریایی ارتش خارگ، با توجه به نامگذاری این سال توسط مقام معظم رهبری به‌نام سال اقدام و عمل، با جدیت تمام به‌دنبال تحقق این شعار هستند.

وی افزود: نیروی دریایی ارتش خارگ با تلاش مضاعف در حال خدمت بوده و همانگونه که تا کنون نشان داده است، به دنبال انجام سریع و درست ماموریت‌های محوله و اجرای اهداف نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران است و در انجام این کار از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کند.

در این حاشیه این دیدار، فاطمیه پایگاه نیروی دریایی خارگ افتتاح شد و همچنین سربازان نمونه نیروی دریایی ارتش توسط امیر سیاری تقدیر شدند.

[ منبع این خبر سایت تابناک-پربازدیدها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «فرمانده نیروی دریایی از جزیره خارگ بازدید کرد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات