بانک ها نقش مهمی در حل مشکلات واحدهای تولیدی دارند

به گزارش خبرنگار مهر، قاسم سلیمانی دشتکی بعد از ظهر سه شنبه در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی با اشاره به اینکه باید در راستای بهره گیری از ظرفیت ها و پتانسیل ها حرکت کرد، عنوان کرد: اقتصاد مقاومتی در مسیر توجه به ظرفیت ها و بهره گیری از توان داخلی محقق می شود.

وی افزود: سازمان و ارگان های دولتی باید برنامه های اقتصاد مقاومتی خود را مشخص کنند.

استاندار چهارمحال وبختیاری ادامه داد: تلاش های بسیاری از سال گذشته تاکنون برای حل مشکلات واحدهای تولیدی این استان انجام شده است.

وی اظهار داشت: بانک ها نقش مهمی در حل مشکلات واحد های تولیدی دارند و باید در راستای حل مشکلات واحد های صنعتی و تولیدی تسهیل گری کنند.

استاندار چهارمحال وبختیاری در ادامه تاکید کرد: بیش از سه هزار میلیارد ریال اعتبار بانکی به واحدهای فعال و نیمه فعال چهارمحال و بختیاری اختصاص پیدا کرده است.

میراث فرهنگی گام های بلندی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی برداشته است

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری نیز در این مراسم گفت:میراث فرهنگی گام های بلندی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی برداشته است.

بهمن عسگری سوادجوانی اظهار داشت: در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی دو طرح در بخش صنایع دستی در این استان راه اندازی شده است.

وی افزود: یکی از طرح های اقتصاد مقاومتی میراث فرهنگی که در این استان راه اندازی شده است، مجتمع تولید محصولات نمدی است که با اعتبارات سازمان مرکزی میراث فرهنگی در این استان راه اندازی شده است.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری ادامه داد: هم اکنون ۱۲ نفر در این مجتمع تولیدی مشغول به فعالیت شده اند.

بهمن عسگری سوادجوانی ادامه داد: مجتمع تولید خاتم نیز یکی از پروژه هایی دیگری بوده است که در این استان راه اندازی شده است.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری بیان کرد: این کارگاه خاتم کاری در روستای شیخ شبان استان چهارمحال و بختیاری راه اندازی شده است.

خودکفایی مددجویان یکی از اهداف اصلی در کمیته امداد به شمار می رود

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان چهارمحال و بختیاری نیز در این نشست عنوان کرد: خودکفایی مددجویان یکی از اهداف اصلی در کمیته امداد به شمار می رود که هم اکنون با ارائه خدمات آموزشی و آموزش مهارت به مددجویان گام های بلندی در راستای اشتغال مددجویان استان چهارمحال و بختیاری برداشته شده است.

ابوالقاسم رستگار یادآور شد: هم اکنون مددجویان چهارمحالی توانسته اند در زمینه های کشاورزی، دامداری، اصناف، صنایع دستی و... برای خود شغل ایجاد کنند و خودکفا شوند.

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان چهارمحال و بختیاری عنوان کرد: بسیاری از مددجویان استان چهارمحال و بختیاری با گرفتن تسهیلات از منابع بانکی و کمیته امداد برای خود شغل ایجاد کرده اند و خودکفا شده اند.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بانک ها نقش مهمی در حل مشکلات واحدهای تولیدی دارند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات