بخشودگی مالیاتی برای صاحبان مشاغل و دارندگان وسایل نقلیه در گلستان/ تغییر در زمان تسلیم اظهارنامه مالیاتی

مالیات مدیرکل امور مالیاتی استان گلستان گفت: صاحبان مشاغل ودارندگان وسایل نقلیه عمومی که اظهارنامه مالیاتی خود را تحویل دهند، مشمول بخشودگی مالیاتی می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، علی اصغر هزارجریبی عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: صاحبان مشاغل و دارندگان وسایل نقلیه عمومی در استان گلستان که اظهارنامه مالیاتی خود را تا پایان 31 خرداد تحویل دهند، مشمول بخشودگی مالیاتی می‌شوند.

وی افزود: صاحبان مشاغل و وسایل عمومی استان تا پایان 31 خرداد فرصت دارند، اظهارنامه‌های مالیاتی خود را در سامانه امور مالیاتی ثبت کنند.

مدیرکل امور مالیاتی استان گلستان تصریح کرد: اتحادیه‌های صنفی استان که مشمول بند ج  پرداخت مالیات هستند، تا این مدت اگر موفق به ارائه اظهارنامه مالیاتی خود شوند از معافیت پایه 13 میلیون و800 هزار تومان برخوردار خواهند شد.

وی گفت:علاوه بر این افرادی که به موقع مراجعه کنند می‌توانند مالیات خود را در اقساط 4 ماه و با نرخ سال 93 پرداخت کنند و افرادی که تا این تاریخ اقدام نکنند علاوه بر برخوردار نشدن از معافیت، مشمول جریمه هم می‌شوند.

هزارجریبی افزود: بر اساس اصلاحیه جدید قانون مالیات‌های مستقیم، مهلت ارائه اظهارنامه مالیات بر درآمد صاحبان مشاغل(اشخاص حقیقی) از تیرماه به خرداد ماه تغییر یافته است.

وی اظهار کرد: با توجه به وضعیت اقتصادی سال گذشته و به منظور حمایت از بخش تولید و تکریم مؤدیان مالیاتی و رویکرد جدید نظام مالیاتی که مبنی بر تعامل هر چه بیشتر با مردم است این امتیازات برای مؤدیان درنظر گرفته شده است.

مدیرکل امور مالیاتی استان گلستان با بیان اینکه مالیات یکی از منابع مهم درآمدی دولت تلقی می‌شود، گفت: امیدواریم که امسال همچون سال گذشته مردم عزیز استان، در زمان تعیین شده اقدام به تسلیم اظهارنامه مالیاتی کرده و این سازمان را برای پبشبرد اهداف دولت که در واقع همان خدمت‌رسانی به مردم است، یاری کنند.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بخشودگی مالیاتی برای صاحبان مشاغل و دارندگان وسایل نقلیه در گلستان/ تغییر در زمان تسلیم اظهارنامه مالیاتی» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات