مرد زن نما در نمایشگاه مطبوعات ...! + عکس -آکا

سایت سرگرمیخواندنی ها و دیدنی ها

,آرایش پسران, آرایش زنانه, آرایش مردان,[categoriy]

مرد زن نما در نمایشگاه مطبوعات ... عکس

مرد زن نما در نمایشگاه مطبوعات ...! + عکس -آکاآرایش پسران, آرایش زنانه, آرایش مردان, آرایش های زنانه, پسر جوان, تهران بزرگ, حاشیه های تهران, مرد زن نما, نمایشگاه مطبوعات,

آکاایران: مرد زن نما در نمایشگاه مطبوعات ...! + عکس

آکاایران: مرد زن نما در نمایشگاه مطبوعات …! + عکس

نمایشگاه مطبوعات هر ساله علاوه بر حضور شخصیتهای سیاسی، فرهنگی و اقتصادی که به این نمایشگاه سر می زنند، محل حضور افراد منحصر بفردی است که تلاش دارند به هر نحو ممکن به چشم آیند، از یک بازیگر درجه چندم گرفته تا یک معترض به سیاست های مثلا محیط زیستی و …به گزارش آکاایران: و چه جایی برای آنها بهتر از نمایشگاهی که در آن واحد،  دهها خبرنگار و عکاس در انتظار نشسته اند تا سوژه ای به دست آورند.


امروز اما صاحب این عکس سوژه نمایشگاه مطبوعات بود. مردی که با لباس و آرایش زنانه در نمایشگاه حاضر شده بود و معلوم نبود به دنبال چیست.


,آرایش پسران, آرایش زنانه, آرایش مردان,[categoriy]

مرد زن نما در نمایشگاه مطبوعات ... عکس


نمایشگاه مطبوعات

[ منبع این خبر سایت آکاایرام-سرگرمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مرد زن نما در نمایشگاه مطبوعات ...! + عکس -آکا» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات