خانم بازیگر: ماه عسل مدیون مجری‌اش است

فریبا کوثری گفت: ما در کشوری زندگی می‌کنیم که با هفتاد میلیون سلیقه رو به رو هستیم و نمی‌توانیم سلایق همه را در یک برنامه تلویزیونی بگنجانیم. خبرگزاری فارس: فریبا کوثری که شب گذشته به عنوان میهمان در برنامه «ماه عسل95» حاضر شده بود که ده‌سالگی «ماه عسل» یک اتفاق مهم برای تلویزیون محسوب می‌شود و گفت: اگر کاری موفق نباشد ده سال ادامه پیدا نمی کند ؛کاری که هرساله روی آنتن است نشان از موفقیت این برنامه تلویزیونی است و قطعا نکات منفی هم داشته است. ما در کشوری زندگی می‌کنیم که با هفتاد میلیون سلیقه رو به رو هستیم و نمی‌توانیم سلایق همه را در یک برنامه تلویزیونی بگنجانیم اما چیزی که وجود دارد این است که کسانی که خواستار ادامه این برنامه بودند بیشتر از کسانی هستند که نسبت به این کار معترض هستند.

کوثری می‌گوید هیچ کس جز احسان علیخانی از پس اجرای این برنامه برنمی‌آید و ادامه می‌دهد: من به عنوان تماشاچی معتقد هستم که کسی به جز احسان علیخانی از عهده اجرا این برنامه برنمی آید. برنامه ماه عسل  اگر موفق شد با اجرای خوب او و تیم خوبی که داشت، است. اما اگر صادقانه بخواهم بگویم من برنامه سال گذشته «ماه عسل» را دوست نداشتم فضا و سوژه ها را دوست نداشتم. منظور من این نیست که برای هر سوژه باید گریه کرد اما فکر می‌کنم آن طور که باید تاثیرگذار نبود و تعداد مهمان ها هم خیلی زیاد بود. به طور مثال سوژه مربوط به بچه های پروشگاه که در نهایت ازدواج کردند سوژه خوبی بود اما وقتی تعداد مهمان ها زیاد باشد برای گفتگو برای همه زمان نیست و اکثر گفتگوها نصفه و نیمه می ماند و در نهایت آن نتیجه‌گیری که باید در انتهای هر برنامه اتفاق می افتاد انجام نمی شد.

فریبا کوثری در پاسخ به این سوال که باید سوژه‌ها در «ماه عسل» به کدام سمت بروند گفت: ما آدم های احساساتی هستیم و در لحظه تصمیم می‌گیریم،  فکر می‌کنم برنامه هایی باید باشد که همیاری و همکاری مردم و به ویژه طرح مسائل جامعه که متاسفانه با آن درگیر هستیم را بیان کند. آن کودک کار را که آوردند خیلی خوب بود زیرا باعث شد از نگاه آن کودک ما بفهمیم که او از صبح تا شب در خیابان چه میکشد. 

او درباره موفقیت طرح محسنین در قاب تلویزیون گفت: یکی از کارهای خوب سال گذشته «ماه عسل» مطرح کردن طرح محسنین بود که از طرف کمیته امداد عنوان شد و ما هم کاری کردیم که به عنوان هنرمند وظیفه مان را انجام دادیم امیدوارم این جور مسائل فقط در ایام ماه رمضان نباشد. چون معمولا اینطور است که طرحی در ایامی خاص مطرح می‌شود و همه ما تحت تاثیر قرار می‌گیریم اما زمانی که ماه رمضان تمام می‌شود همه چیز تمام خواهد شد و از فضا بیرون می‌آییم زیرا ماه رمضان فضای روحانی دارد و ما متاثر از این فضا می‌شویم و بعد همه چیز یادمان میرود.  امیدوارم وقتی از این ماه خارج می‌شویم هم با آرامش خاطر با آن وداع کنیم و این دستگیری ها فقط مختص ماه رمضان نباشد زیرااین افراد محتاج کمک های ما در طی سال هستند.

کوثری میگوید وقتی من در صفحه شخصی‌ام نوشتم که می خواهم به «ماه عسل» بیایم همه گفتند که ای کاش تم این برنامه شاد شود ولی من به این موضوع قائل نیستم و می‌گویم قرار نیست که جنگ ساخته شود. برنامه در ارتباط با ماه مبارک رمضان است و باید ویژگی‌های ماه رمضان را هم داشته باشد.

او در پایان ویژگی «ماه عسل» را این می‌داند که آدمها‌ را به فکر فرو می‌برد و اضافه کرد: متاسفانه ما زیاد ناشکری می کنیم. داشته های دیگران را با نداشته‌های خودمان مقایسه می‌کنیم ولی سلامتی که تاج سر هر فرد سالم است و ما آن را داریم نمی‌بینیم. برای همین است که فکر می‌کنم «ماه عسل» می‌تواند آدمها را به تامل وادارد و من این ویژگی آن را خیلی دوست دارم. من برای گروه «ماه عسل» آرزوی موفقیت می‌کنم و اگر در برنامه ای نوآوری و خلاقیت نباشد به مرور افت می کند و امیدوارم این نو بودن را هرسال در برنامه «ماه عسل» شاهد آن باشیم گرچه من معتقدم این برنامه تا ده سال آینده هم پابرجا است.

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «خانم بازیگر: ماه عسل مدیون مجری‌اش است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات