شاکی مورینیو شکایتش را پس گرفت

پزشک چلسی که از باشگاه و مورینیو شکایت کرده بود، در دومین روز از دادگاه رسیدگی به پرونده اش شکایتش را پس گرفت. کاپ: پزشک چلسی که از باشگاه و مورینیو شکایت کرده بود، در دومین روز از دادگاه رسیدگی به پرونده اش شکایتش را پس گرفت.

اوا کارنیرو با باشگاه چلسی برای پس گرفتن شکایتش به توافق رسید. روز گذشته خبر رسید که او پیشنهاد 1.2 میلیون پوندی چلسی برای پس گرفتن شکایتش را رد کرده وحالا به نظر با کمی تغییر این رقم راضی شده است. هرچند این که او پولی از چلسی گرفته هنوز رسما اعلام نشده است.

در بیانیه باشگاه چلسی آمده: باشگاه فوتبال چلسی با خوشحالی به اطلاع می رساند که با دکتر اوا کارنیرو به توافق رسیده که ایشان تمام شکایات علیه این باشگاه و ژوزه مورینیو را پس بگیرند. باشگاه با خاطر اتفاقاتی که افتاد و منجر به ترک چلسی توسط دکتر کارنیرو شد پشیمان است و به همین دلیل از ایشان و خانواده شان معذرت خواهی می کند. می خواهیم تائید و تاکید کنیم که ورود ایشان به زمین کاملا مطابق قوانین فوتبال و به خاطر مسئولیت پذیری ایشان درباره سلامتی بازیکنان بوده که ایمنی آن ها را برایش در اولویت قرار داده است. دکتر کارنیرو همواره ابتدا به خود بازیکنان فکر می کرد، او یک پزشک ورزشی با تجربه و حرفه ای است. او همچنین یکی از اعضای با ارزش برای باشگاه و تیم پزشکی ما است و برای او در آینده آرزوی موفقیت می کنیم. ژوزه مورینیو هم همچنین به خاطر حمایت بی نظیری که ایشان از تیم کرده اند تشکر می کند و برایش آرزوی موفقیت دارد.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «شاکی مورینیو شکایتش را پس گرفت» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات