افزایش سقف قطع میاندوره سیم کارت‌های دائمی

به گزارش گرداب، اخیرا برخی مشترکان سیم کارت های دائمی همراه اول پیامکی با مضمون افزایش اعتبار قطع میان دوره دریافت کرده اند.

برای مثال در یکی از این پیامک ها عنوان شده «مشترک ارزشمند و گرامی، به منظور رفاه بیشتر شما در استفاده از خدمات گسترده و متنوع همراه اول، میزان اعتبار قطع میان دوره شما بدون نیاز به پرداخت سپرده جدید، به مبلغ 1604838 ریال افزایش پیدا کرده است. در صورت عدم تمایل به برخورداری از این امتیاز ویژه، عدد 117 را به سرشماره 9810 ارسال یا سرشماره #117*10* را شماره گیری کنید. "همراه اول"»

این پیامک برای اغلب مشترکان مبهم بود؛ زیرا این پیامک در پی درخواستی ارسال نشده است.

همراه اول با ارائه توضیحاتی در این باره اعلام کرده این اقدام بخشی از طرح اعتبار دهی بوده است.

طبق اعلام اپراتور در این طرح، سقف قطع میاندوره برخی از مشترکین دائمی بر اساس ارزش شماره تلفن همراه، میزان خوش حسابی، مبلغ قبوض پرداختی و مدت زمان حضور در همراه اول، افزایش یافته و پیامک اطلاع رسانی آن از طریق سرشماره 9810+ برای این دسته از مشترکان ارسال شده است.

تا قبل از اجرای این طرح، این دسته از مشترکان فقط بر اساس میزان ودیعه شان مشمول دریافت پیامک اخطار و در نهایت قطع یکطرفه میان دوره می شدند که باعث تکدر خاطر ایشان می شد.

پس از اجرای طرح، سقف قطع میان دوره این گروه از مشترکین از 200 هزار ریال تا 10 میلیون ریال افزوده شده و به سقف اعتبار ودیعه شان اضافه شده است. به عبارت دیگر افزایش سقف قطع میان دوره به ازای هر مشترک متفاوت و منحصر بفرد است. مزایای این طرح برای مشترکان دائمی که از سرویس رومینگ بین الملل استفاده می کنند بیشتر است؛ زیرا عمدتاً این دسته از مشترکین به علت مسافرت به خارج از کشور، با قطع میان دوره مواجه می شدند.

این طرح به صورت مرحله ای برای سایر مشترکین دائمی نیز به اجرا در خواهد آمد و مشمولان طرح از طریق پیامک از میزان افزایش اعتبار خود مطلع خواهند شد.

[ منبع این خبر سایت گرداب-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «افزایش سقف قطع میاندوره سیم کارت‌های دائمی» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات