تزئین های زیبایی از کتلت ها

قبلا در منوی کتلت ها و کوکوها با روش تهیه ی انواع کتلت و کوکو آشنا شده اید؛ در اینجا تزئین هایی از کتلت ها را آورده ایم تا بتوانید از آن ها در مهمانی ها و یا برای افزایش اشتها و میل کودکانتان به غذا خوردن، استفاده نمایید. با ما همراه باشید... بخش تغذیه و آشپزی تبیان

برای مشاهده ی کامل تزئین ها اینجا را کلیک کنید.

تزئین کتلت

کتلت به صورت اشک سرخ شده است. سر و بدن طاووس با گوشت کوبیده درست شده، روی بدن طاووس چیپس گذاشته شده، چشم با سس گوجه و نخود فرنگی درست شده، تاج و پای طاووس با برش هایی از خیارشور، سس گوجه و نخودفرنگی درست شده و دم طاووس با کتلت گوشت کوبیده.

تزئین کتلت

کتلت به صورت بیضی سرخ شده است. چشم آدمک ها با خیار، سس سفید و نخودفرنگی درست شده است و بینی با سیب زمینی سرخ کرده و دهان با گوجه فرنگی درست شده است.

تزئین کتلت

کتلت به صورت ماهی مطابق شکل سرخ شده و پولک های ماهی با سیب زمینی سرخ شده، درست شده است. زیر پولک ها سس گوجه ریخته شده تا سیب زمینی ها به کتلت بچسبد. بقیه قسمت های ماهی با سس گوجه و نخودفرنگی درست شده است.

تزئین کتلت

کتلت به صورت گرد سرخ شده و سیب زمینی نیز به صورت چیپس سرخ شده و مطابق شکل، کنار هم چینده شده و روی آن سس گوجه قرار گرفته تا شکل موش ساخته شود.

تزئین کتلت

کتلت به صورت گرد و بیضی سرخ شده و سیب زمینی نیز به صورت چیپس سرخ شده و مطابق شکل، کنار هم چینده شده و روی آن سس گوجه قرار گرفته تا شکل زنبور ساخته شود.

تزئین کتلت

کتلت به صورت گرد سرخ شده و سیب زمینی نیز به صورت چیپس سرخ شده و مطابق شکل، به صورت گل کنار هم چینده شده و روی آن سس گوجه قرار گرفته تا شکل گل ساخته شود. ساقه و برگ با برش هایی از خیارشور درست شده است.

تزئین کتلت

کتلت به صورت گرد و بیضی سرخ شده و روی آن مطابق شکل، سس گوجه و برش هایی از گوجه فرنگی قرار گرفته تا شکل شکلات ساخته شود.

تزئین کتلت

کتلت به صورت گرد سرخ شده و روی آن مطابق شکل، برشی از سیب زمینی سرخ شده و سس گوجه قرار گرفته تا شکل سیب ساخته شود و دم سیب نیز به آن اضافه شده است.

تزئین کتلت

کتلت به صورت گرد و نیم دایره سرخ شده و روی آن مطابق شکل، برشی از سیب زمینی سرخ شده و سس گوجه قرار گرفته تا شکل سیب ساخته شود. چمن با برشی از شور و خیارشور درست شده و گل رز با برشی از گوجه فرنگی درست شده است.

تزئین کتلت

کتلت به صورت مثلث سرخ شده و شکل توت فرنگی با برش هایی از خیار و سس قرمز درست شده است.

تزئین کتلت

کتلت گرد در دو اندازه سرخ شده و شکل لاک پشت با برش هایی از خیار و سس قرمز درست شده است.

تزئین کتلت

کتلت گرد در دو اندازه سرخ شده و شکل هزارپا با برش هایی از خیار و سس قرمز درست شده است.

 

 

برای مشاهده ی مطالب کامل لذت رشد در آشپزی اینجا را کلیک کنید.


اگر در خصوص این موضوع سوالی داشتید، به مشاوره تبیان مراجعه نمایید .

[ منبع این خبر سایت تبیان-تغذیه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تزئین های زیبایی از کتلت ها» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات