دو روایت‌از‌یک‌درگیری/‌نماینده‌آمل:‌گفتیم از واردات‌برنج‌جلوگیری شود؛‌ آقایی عصبانی‌شد/آقایی:‌نماینده‌مجلس خواسته‌غیرقانونی داشت+تصاویر

در جریان برگزاری نشست علنی امروز مجلس، آقایی، معاون پارلمانی وزارت جهاد کشاورزی با نماینده مردم آمل درگیر شد که در پی آن، معاون وزیر پیراهن خود را پاره کرد. آفتاب : سرویس سیاسی- عزت‌الله یوسفیان ملا، نماینده آمل درباره درگیری‌اش‌ با معاون پارلمانی وزارت جهاد توضیحاتی را ارائه داد و گفت آقای دو روایت‌از‌یک‌درگیری/‌نماینده‌آمل:‌گفتیم از واردات‌برنج‌جلوگیری شود؛‌ آقایی عصبانی‌شد/آقایی:‌نماینده‌مجلس خواسته‌غیرقانونی داشت+تصاویرآقایی عصبانی شد و یقه‌اش را نیز خودش باز کرد. اما  معاون پارلمانی وزیر جهاد کشاورزی گفته است "از آنجا که این نماینده مجلس نتوانست خواسته غیرقانونی خودش را تامین کند به مشاجره و بیان کلمات رکیک و یقه‌گیری پرداخت."
به گزارش آفتاب، عزت‌الله یوسفیان ملا در جمع خبرنگاران گفت: وزارت جهاد کشاورزی برنج وارد کرده بود و ما نمایندگان شمال به وزیر نامه‌ای نوشته بودیم تا از واردات برنج جلوگیری شود؛ آقای آقایی عصبانی شد و یقه‌اش را نیز خودش باز کرد.ایشان کار زشتی کرد و حرف بدی نیز در این جریان زده نشد.
هتاکی نماینده مجلس ربطی به واردات برنج ندارد/ به هیچکس باج نمی‌دهیم
به گزارش آفتاب، این در حالی است که ‌خلیل آقایی - معاون پارلمانی وزیر جهاد کشاورزی در این باره به ایسنا اعلام کرد که این مشاجره هیچ ارتباطی به واردات برنج نداشت و از آنجا که این نماینده مجلس نتوانست خواسته غیرقانونی خودش را تامین کند به مشاجره و بیان کلمات رکیک و یقه‌گیری پرداخت.
وی افزود: روز گذشته همین نماینده مجلس با وزیر جهاد کشاورزی دیدار داشت و خواسته خود را مطرح کرد و از آنجاکه نتوانست خواسته خود را تامین کند با حالت پرخاشگری جلسه را ترک کرد و پس از آنکه امروز در صحن مجلس حضور پیدا کرده‌ام به من نیز به عنوان قائم مقام وزیر جهاد کشاورزی توهین و هتاکی کرد و علیرغم تلاش برای آرام کردن این نماینده و توصیه به ایشان در راستای حفظ ادب و متانت در ماه رمضان، اقدام به یقه‌گیری کرد و از کلمات زشت و رکیکی علیه من استفاده کرد.
قائم مقام وزیر جهاد کشاورزی در مجلس گفت: در ادامه این مشاجره و درگیری در حالیکه یقه پیراهن من توسط وی پاره شده بود و من آن را به نشانه اعتراض به او نشان دادم، برخی رسانه‌ها این گونه اعلام کردند که من یقه خود را در مجلس پاره کرده‌ام.
وی تصریح کرد: وزارت جهاد کشاورزی همواره بر اساس قانون عمل خواهد کرد و به هیچ کسی باج نمی‌دهد، چرا که باید ملاک و معیار همه قانون باشد.

[ منبع این خبر سایت آفتاب نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دو روایت‌از‌یک‌درگیری/‌نماینده‌آمل:‌گفتیم از واردات‌برنج‌جلوگیری شود؛‌ آقایی عصبانی‌شد/آقایی:‌نماینده‌مجلس خواسته‌غیرقانونی داشت+تصاویر» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات