تیم ملی والیبال از گروهش در المپیک صعود می کند؟(+جدول/رنکینگ جهانی)

تیم ملی والیبال ایران در کمتر از دوماه دیگر مسابقات المپیک را در رشته والیبال آغاز خواهد کرد. مسابقاتی که همه مردم درخشش ستارگان شان درآنها هستند اما ایران مقابل تیم های حاضر در المپیک چقدرشانس دارد؟


تیم ملی والیبال از گروهش در المپیک صعود می کند؟(+جدول/رنکینگ جهانی)

به گزارش عصرایران ، در مسابقات المپیک تیم ها به دو گروه 6تیمی تقسیم شده اند و برای مرحله حذفی 4 تیم از هر گروه به مرحله بعد صعود می کنند. با این آرایش و رده بندی رنکینگ فدراسیون جهانی ایران یکی از 4تیمی است که به مرحله بعد صعود می کند.

رنکینگ جهانی ایران را یکی از هفت تیم برتر این مسابقات اعلام می کند و اگر تیم ملی توانایی های خودش را به نمایش بگذارد باید بتواند به راحتی به مرحله بعد صعود کند. اما ماجرای صعود به مرحله بعد خیلی به رنکینگ کاری ندارد. ایران در این مسابقات 6 همگروه دارد.

لهستان ،روسیه و آرژانتین که در رنکینگ بالاتر از ایران ایستاده اندو کوبا و مصر که پایین تر از ایران هستند. طبق آمار پیروزی مقابل کوبا و مصر باید اتفاق ساده ای باشد در حالی که نیست . کوبایی ها از نظر بدنی در شرایط خوبی هستند معمولا و همین مساله تیم شان را قدرتمند تر می کند. در مقابل اما آرژانتین و لهستان تیم های در دسترسی برای پیروزی به نظر می رسند.

آرژانتین که با ولاسکو به فکر روزهای خوب است از اوجش فاصله گرفته و لهستان هم پیش از این به ایران شکست خورده است. به نظر می رسد که ایران برای صعود به مرحله بعد به دو برد نیاز داشته باشد . بردهایی که یکی اش باید جلوی مصر باشد و آن یکی بهتراست که مقابل کوبا به دست بیاید. در غیراین صورت ایران باید حتما 2 تیم از سایر تیم های گروه را شکست دهد .

ماجرای صعود به مراحل بالاتر در قسمت حذفی جام کار را جذاب تر می کند و البته سخت تر . به طورمثال تیم چهارم گروه ایران باید با تیم اول گروه دیگر بازی کند که خود این برای حذف شدن هر تیمی کافی است . در این شرایط برای شاگردان لوزانو بهتراست که رتبه ای بالاتر از چهارم داشته باشد تا مقابل میزبان که همان برزیل است قرار نگیرند.

صعود تیم ملی ایران در المپیک البته اول از همه به میزان آمادگی تیم ها بستگی . اما ایران برای بالا رفتن از این تورنمنت به معجزه نیازدارد اگر صعود کند البته.

[ منبع این خبر سایت عصر ایران-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تیم ملی والیبال از گروهش در المپیک صعود می کند؟(+جدول/رنکینگ جهانی)» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات