پدر بی رحم قیچی را در سر دخترش فرو کرد +عکس -آکا

سایت سرگرمیخواندنی ها و دیدنی ها

آکاایران: دختری که در حال نصیحت شدن توسط پدرش بود ناگهان متوجه شد که قیچی بر سرش فرو رفته است.


به گزارش آکاایران: پدر شانگهایی که مدعی است در حال تربیت دختر بازیگوشش بوده، قیچی را به سمت او پرت کرده که قیچی در گیجگاه دخترک فرود آمده است.


دختر 10 ساله سریعا به بیمارستان انتقال داده شد در حالی که قیچی 6 اینچ در سرش فرو رفته و در همان حالت ثابت مانده بود. علت این کار هم بازیگوشی دخترک هنگام درس خواندن بوده که البته دخترک چیزی به یاد نمی آورد.


پزشکان اعلام کردند که دخترک بسیار خوش شانس بوده چرا که نوک قیچی با فاصله بسیار کمی از رگ اصلی عبور کرده و آن را سوراخ نکرده است.


دخترک هشیاری اش را به دست آورده اما قسمتی از حافظه خود را از دست داده است. در حال حاضر به دلیل مشخص نبودن اینکه پدر از عمد دخترش را مجروح کرده یا خیر، معلوم نیست که پلیس پدر را متهم کند یا خیر.


,[categoriy]

پدر بی رحم قیچی را در سر دخترش فرو کرد عکس

پدر بی رحم قیچی را در سر دخترش فرو کرد +عکس -آکاپدر بی رحم قیچی را در سر دخترش فرو کرد +عکس -آکا

آکاایران: پدر بی رحم قیچی را در سر دخترش فرو کرد +عکس


,[categoriy]

پدر بی رحم قیچی را در سر دخترش فرو کرد عکس


,[categoriy]

پدر بی رحم قیچی را در سر دخترش فرو کرد عکس

[ منبع این خبر سایت آکاایرام-سرگرمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پدر بی رحم قیچی را در سر دخترش فرو کرد +عکس -آکا» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات