استقبال مردم ساحل عاج از موزه سیار سفیران صلح ایران

به گزارش ایرنا، موزه خصوصی سیار کودک (سفیران صلح) از روز سه شنبه به مدیریت خانم «سوسن نیک ذات» اقدام به معرفی و اجرای برنامه های این نهاد در ساحل عاج کرد.
این موزه از ١٦ تا ٣١ خرداد ٩٥ در دو کشور ساحل عاج و غنا پذیرای بازدید کنندگان است.
در موزه سیار کودک ضمن نمایش عروسک های مختلف از کودکان سایر کشورها، با استفاده از وسایل ساده و آسان مانند قاشق و چنگال و در قالب تعامل و مشارکت با کودکان از جمله در ساخت عروسک های بومی، نشان های فرهنگی جهانشمول به ویژه صلح، عدالت، برابری و همچنین عناصر فرهنگی و هنری ایرانی به آنها آموزش داده می شود.
برنامه روز سه شنبه این گروه فرهنگی، در موزه شهرداری ابیجان پایتخت ساحل عاج و در یک مدرسه مقطع ابتدایی اجرا شد که با استقبال خوبی همراه بود.
برنامه های موزه سفیران صلح با توجه به استقبال مردم، روز چهار شنبه نیز در شهر یاموسوکرو و روز ٢٠ خرداد در منطقه ابووبو ابیجان اجرا می شود.
این رویداد فرهنگی، به وسیله رسانه های محلی و تلویزیون ملی ساحل عاج پوشش داده می شود.
**شبس 1488 **1613

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «استقبال مردم ساحل عاج از موزه سیار سفیران صلح ایران» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات