شکایت نیم میلیون امضایی از عامل اولیه مرگ گوریل

شکایت نیم میلیون امضایی از عامل اولیه مرگ گوریل جامعه > میراث فرهنگی و گردشگری - روزنامه توریسم نوشت: مقام های دادستانی ایالت اوهایو می گویند که مادر کودک سه ساله‌ای که در باغ وحش سینسیناتی در داخل محوطه گوریل ها افتاده بود با هیچ اتهامی روبرو نخواهد شد.

کودک روز شنبه ۲۹ مه به داخل محوطه محل نگهداری هارامب، گوریل ۱۷ ساله نر از تیره گوریل‌های "وسترن لولند" در آفریقای غربی که در معرض خطر هستند، افتاد.بعد از آن ماموران گوریل را به ضرب گلوله کشتند که باعث جنجال زیاد و انتقادها هم از کشتن گوریل و هم از والدین کودک شد.
اما جو دیترز دادستان ایالتی گفت که مادر در آن حادثه مقصر نیست. او گفت که کودک وقتی ناپدید شد که مادر مشغول مراقبت از سه فرزند دیگرش بود.
بعد از اعلام تصمیم دادستان خانواده این زن گفت: «خیلی خوشحالیم.انتظار چنین نتیجه‌ای را داشتیم. این گام دیگری است تا این حادثه تراژیک را پشت سر بگذاریم و زندگی عادی خانوادگی را از سر بگیریم.»
این زن به شدت در شبکه های اجتماعی مورد انتقاد قرار گرفته بود و حتی طوماری اینترنتی که او را مسئول مرگ گوریل می شناخت با نیم میلیون امضا تهیه شد.
گزارش اولیه پلیس به نقل از شاهدان عینی حاکی بود که ابتدا به نظر می رسید گوریل مشغول محافظت از کودک باشد، اما بعد با صدای جیغ و فریاد تماشاچیان عصبی شد و بچه را با خود کشید.

 

1717

کلید واژه ها: گردشگری -

[ منبع این خبر سایت خبرآنلاین-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «شکایت نیم میلیون امضایی از عامل اولیه مرگ گوریل» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات