اجرای طرح تشدید نظارت بهداشتی با حضور ۲۲ اکیپ بازرسی در سمنان

حسن هاشم زاده ضمن اشاره به آغاز طرح تشدید نظارت بهداشتی ویژه ماه رمضان در استان سمنان افزود: با توجه به فرا رسیدن این ماه مبارک و افزایش تقاضا و مصرف فرآورده های خام دامی از جمله گوشت، مرغ و فرآورده های لبنی، اداره کل دامپزشکی با بسیج تمام امکانات و نیروها نسبت به اجرای طرح در قالب ۹ اکیپ ثابت و ۱۳ اکیپ سیار اقدام کرده است.

وی گفت: در اجرای این طرح از تمام مراکز تولیدی، نگهداری و عرضه فرآورده های دامی و همچنین خودروهای حمل بازدید و بازرسی مستمر صورت گرفته و با متخلفان برخورد قاطع بعمل می آید.

معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان سمنان از تمام متصدیان مراکز عرضه فرآورده های دامی درخواست کرد به جهت حفظ حرمت و شئونات ماه مبارک رمضان و به منظور حفظ سلامت روزه داران گرامی و بهره وری از فیوضات ماه مبارک به رعایت بیشتر اصول و مقررات بهداشتی اقدام کنند.

هاشم زاده در پایان از عموم همشهریان گرامی نیز تقاضا کرد تمام فرآورده های دامی مورد نظر خود را از مراکز مجاز و معتبر تهیه کرده و در صورت مشاهده تخلف بهداشتی مراتب را به اداره دامپزشکی شهرستان محل اقامت خود یا با سامانه اطلاع رسانی اداره کل دامپزشکی استان سمنان به شماره ۱۵۱۲ منعکس کنند.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اجرای طرح تشدید نظارت بهداشتی با حضور ۲۲ اکیپ بازرسی در سمنان» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات