100 طرح با مشارکت مرکز خدمات سرمایه‌گذاری در استان کرمانشاه اجرا شد

اشتغال مدیر مرکز خدمات سرمایه‌گذاری استان کرمانشاه گفت: از سال گذشته تاکنون بالغ بر ۱۰۰ طرح در بخش‌های مختلف با حمایت این مرکز اجرا شد.

سمیه حیدری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه اظهار داشت: مرکز خدمات سرمایه‌گذاری با تشکیل پنجره واحد و برای جلوگیری از موازی کاری دستگاه‌ها در راستای تسریع در صدور مجوز فعالیت برای طرح‌ها تلاش می‌کند.

مدیر مر کز خدمات سرمایه‌گذاری استان کرمانشاه بیان کرد: در سال جاری تاکنون 20 طرح سرمایه‌گذاری با حمایت و هدایت این مرکز آغاز شده است.

وی به صدور استعلام اشاره کرد و افزود: به منظور تسهیل و تسریع سرمایه‌گذاری طرح‌های مذکور  بالغ بر 1000 استعلام در سال گذشته اخذ شده است.

حیدری با اشاره به اینکه طرح‌های مذکور مربوط به حوزه کشاورزی، صنعت، گردشگری، حمل و نقل، پست برق، بازارچه‌ها، مجتمع  رفاهی و گلخانه بوده است گفت: برای توسعه استان کرمانشاه باید به سمت طرح‌هایی حرکت کرد که ارزش افزوده بالایی دارند.

وی اظهار کرد: با ظرفیت‌های مناسبی که استان کرمانشاه دارد باید بر صنایع تبدیلی در بخش کشاورزی، حوزه صنعت و صنایع دانش بنیان که از ارزش افزوده بالاتری برخوردار هستند تمرکز کرد.

حیدری دوره آموزشی روش‌های متنوع تامین مالی، اثرات منفی پولشویی بر سرمایه‌گذاری و  توسعه نهادگرایی سرمایه‌گذاری را از جمله دوره‌های آموزشی برگزار شده اعلام و عنوان کرد: با اثرات مثبت این دوره‌ها برگزاری دوره‌های متنوع آموزشی در سال جاری دنبال می‌شود.

وی با بیان اینکه مرکز خدمات سرمایه‌گذاری استان کرمانشاه در سال گذشته همایش بین المللی زنجیره تکمیل صنایع پایین دست پتروشیمی را برگزار کرد افزود: حضور در نمایشگاه بین المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری و توزیع بسته‌های سرمایه‌گذاری استان کرمانشاه از دیگر اقدامات این مرکز بوده در سال گذشته به منظور جذب سرمایه‌گذاران خارجی مرکز میزبان هیئت‌ها و نمایندگانی از کشورهای ژاپن، سوئد، چک و غیره بوده است.

حیدری به نشر کتاب توسط مرکز مذکور اشاره و اظهار کرد: کتاب پروژه‌های سرمایه‌گذاری قابل مشارکت و تأمین استان از محل پتاسیل‌های بین‌المللی، پروژه‌های سرمایه‌گذاری، و مشوق‌های سرمایه‌گذاری به زبان فارسی و انگلیسی و سیمای اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و سیاسی استان کرمانشاه همچنین کتاب اولویت‌ها و فرصت‌های سرمایه‌گذاری استان کرمانشاه از جمله کتاب‌های منتشر توسط مرکز مذکور بوده است.

وی با بیان اینکه استان دارای پتانسیل‌های کم نظیری جهت سرمایه‌گذاری است افزود: رسانه‌ها به عنوان همراهی کننده مرکز خدمات سرمایه گذاری نقش به‌سزایی در توسعه و اطلاع‌رسانی ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری در این استان را دارند و جهت اطلاع‌رسانی در سال قبل این مرکز در شش شماره نشریه منتشر کرده است.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «100 طرح با مشارکت مرکز خدمات سرمایه‌گذاری در استان کرمانشاه اجرا شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات