برگزیدگان جشنواره سراسری تئاتر بومی تیرنگ معرفی شدند

به گزارش خبرنگار مهر، سیزدهمین جشنواره سراسری تئاتر بومی تیرنگ از روز چهارشنبه در ساری شروع‌شده بود و عصر جمعه به کار خود پایان داد.

طبق آرای هیئت‌داوران، در بخش پژوهش لوح تقدیر و جایزه نقدی به حمزه کاظمی از مازندران برای پژوهش در تیرگان، برگزیده لوح تقدیر، تندیس به همراه جایزه نقدی به مهدی دریایی برای پژوهش لالا لالا علی‌اصغر از مرکزی تعلق گرفت.

در بخش اجرا، لوح تقدیر، تندیس به همراه جایزه نقدی به اسفندیار قرنجیک اجراکنندگان آیین صحرا از گلستان، برگزیده لوح تقدیر و تندیس جشنواره به همراه جایزه نقدی به رضا فقیهی اجراکننده آیین رشکی و ماسی از همدان به‌عنوان برگزیدگان معرفی شدند.

بخش آیین‌های نمایشی

موسیقی: رتبه سوم، لوح تقدیر به همراه جایزه به حسن اسماعیلی برای نمایش کوچ آبی از مازندران، رتبه دوم، لوح تقدیر و جایزه نقدی به حسام شریعتمدار برای نمایش زنه چال از لرستان و رتبه اول، لوح تقدیر و جایزه نقدی به گروه موسیقی نمایش خوشه برنج از مازندران معرفی شدند.

طراحی صحنه: رتبه سوم، لوح تقدیر و جایزه نقدی به پرهام اخلاقی برای نمایش کوچ آبی از مازندران، رتبه دوم، لوح تقدیر به همراه جایزه نقدی به محسن اردشیر برای نمایش خوشه برنج از مازندران و رتبه اول، لوح تقدیر و جایزه نقدی به پژمان شاهوردی برای نمایش زنه چال از لرستان معرفی شدند.

بازیگری زن: رتبه سوم، لوح تقدیر و به همراه جایزه نقدی به رخساره شهنه راد برای نمایش نون پوشون از بوشهر، رتبه دوم، لوح تقدیر و جایزه نقدی به آمینه فخری برای نمایش نون پوشون از بوشهر و رتبه اول، لوح تقدیر به همراه جایزه نقدی به حدیث گودرزی برای نمایش  زنه چال از لرستان تعلق گرفت.

در بخش بازیگری مرد نیز رتبه سوم، لوح تقدیر به همراه جایزه نقدی به قاسم رجبی برای نمایش مجلس شلمچه از مازندران، رتبه دوم، لوح تقدیر و جایزه نقدی به میلاد صادق زاده برای نمایش  زنه چال از لرستان و رتبه اول، لوح تقدیر و جایزه نقدی به مصطفی و مرتضی اورسا از گروه نمایش شاهزاده ابراهیم تعلق گرفت.

در بخش ایده و متن، رتبه سوم به پرهام اخلاقی برای نمایش کوچ آبی از مازندران، رتبه دوم به محسن اردشیر برای نمایش خوشه برنج از مازندران و رتبه اول به پژمان شاهوردی برای نمایش زنه چال از لرستان اهداء شد.

در بخش کارگردانی، رتبه سوم، لوح تقدیر، تندیس و جایزه نقدی به پرهام اخلاقی برای نمایش کوچ آبی از مازندران، رتبه دوم، لوح تقدیر، تندیس و جایزه نقدی به محسن اردشیر و غنچه شکوهیان برای نمایش خوشه برنج و رتبه اول، تندیس و جایزه نقدی به پژمان شاهوردی برای نمایش زنه چال از لرستان تعلق گرفت.

در این جشنواره هشت گروه نمایشی در بخش اجرا و پژوهش از استان‌های مختلف شرکت داشتند.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «برگزیدگان جشنواره سراسری تئاتر بومی تیرنگ معرفی شدند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات