ساعت کاری نانوایی های استان سمنان تغيير کرد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان، روح الله حامدی گفت: ساعت کار نانوایی های لواش و تافتون در مقطع صبح از ساعت ۶ الی ۷.۳۰ و در مقطع بعد از ظهر از ساعت ۱۶.۳۰ الی اذان مغرب است.

وی افزود: نانوایی های بربری در مقطع صبح از ساعت ۶ الی ۹ و در مقطع بعد از ظهر از ساعت ۱۶.۳۰ الی اذان مغرب و نانوایی های سنگک نیز در مقطع صبح از ساعت ۶ الی ۸.۳۰ و در مقطع بعد از ظهر از ساعت ۱۰.۳۰ الی اذان مغرب موظف به پخت نان است.

مسئول آرد و نان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان اضافه كرد: ساعت کاری نانوایی ها در سایر شهرستان ها بر اساس مصوبه کارگروه آرد و نان آن شهرستان تعیین می شود.

حامدي همچنين افزود: هم استانی ها جهت اطلاع از ساعت کاری نانوایی ها در شهرستانهای تابعه می توانند با تلفن ۱۲۴ ستاد خبری سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان تماس بگیرند.

وي با بیان اینکه متصدیان واحدهای صنفی ملزم به نصب ساعت کاری در ایام ماه مبارک رمضان در محل واحد صنفی هستند، گفت: شهروندان استان می توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف اعم از کم فروشی، گرانفروشی، عدم رعایت ساعت کاری و غیره،   با تلفن های ۳۳۴۳۲۴۱۴ و ۱۲۴ تماس حاصل و موارد را گزارش کنند.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ساعت کاری نانوایی های استان سمنان تغيير کرد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات





جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات