اتوبوس‎های هیبریدی در راه خیابان‎های پایتخت

اتوبوس‎های هیبریدی در راه خیابان‎های پایتختبه گزارش مشرق، اعضای شورای اسلامی شهر تهران خرید اتوبوس های جدید برای پایتخت را در دستور کار قرار داده اند و در همین راستا نیز دو تن از اعضای شورا بازدیدی را از یک شرکت خودروسازی چینی داشتند تا پس از بررسی های صورت گرفته شده خرید های جدید انجام شود.

ابوالفضل قناعتی عضوهیات رئیسه شورای اسلامی شهر تهران در این ارتباط گفت: اتوبوس های مورد استفاده در کشور چین مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد بهترین نوع اتوبوس ها برای شهر تهران خریداری شود.

وی افزود: خرید قطعی ما از کشور چین نخواهد بود اما بدون شک یکی از اصلی ترین گزینه های خرید این کشور است.

عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر تهران از ممنوع شدن خرید اتوبوس های دیزلی برای پایتخت خبر داد و اظهار کرد: مقرر شده برای خرید های آینده اتوبوس از نوع برقی آن استفاده شود و در برنامه های ما خرید اتوبوس دیزلی نیست.

وی افزود: به دلیل آلودگی بیش از اندازه اتوبوس های دیزلی باید به سمت خرید اتوبوس های برقی یا هیبریدی برویم.

قناعتی در خصوص قیمت اتوبوس های هیبریدی تصریح کرد: اگر چه این اتوبوس ها به نسبت اتوبوس های دیزلی گران تر هستند اما زمانی که مزایای آنها مورد بررسی قرار می گیرد بدون شک اصلی ترین گزینه خرید این نوع اتوبوس است.


[ منبع این خبر سایت مشرق نیوز-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اتوبوس‎های هیبریدی در راه خیابان‎های پایتخت» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات